Pingwiny-geje OKRADŁY pingwinice-lesbijki. Poszło o JAJA

2020-10-25 14:17 mw

Wielka awantura w holenderskim zoo! W zoo Dieren Park w mieście Amersfoort doszło do kradzieży. Sprawcami nie są jednak ludzie a… pingwiny. Para pingwinów-gejów o imionach Tux i Flipper ukradła swom koleżankom z wybiegu gniazdo z jajami. Rok wcześniej również połasili się na jaj, tym razem pary heteroseksualnej.

Pingwiny z holenderskiego ogrodu zoologicznego Dieren Park znowu na ustach całej Holandii, a może i świata. Tux i Flipper w zeszłym roku zdobyli międzynarodowy rozgłos, kiedy ukradli heteroseksualnej rodzinie pingwinów jajo. Para pingwinich gejów najwyraźniej bardzo pragnie wychować potomstwo, co nie jest niczym dziwnym w świecie pingwinów, więc próbuje nadal swoich sił, by zostać ojcami. Co ciekawe sami pracownicy zoo stwarzają dogodne warunki homoseksualnym nielotom, by mogły założyć rodzinę. Wiadomo, że w świecie pingwinów geje czy lesbijki gromadzą kamyczki udając, że wysiadują jajo. W wielu ogrodach zoologicznych na świecie podaje się więc prawdziwe jajo, a jeśli się wykluje, osobniki homoseksualne obdarzają je miłością i wychowują. 

W zoo Dieren Park jest jednak kolejka, a Tux i Flipper najwyraźniej się niecierpliwią. Znowu wkroczyli na ścieżkę pingwiniego przestępstwa i… okradli swoje koleżanki pingwinice-lesbijki. I to z całego gniazda! Nie wiadomo jednak, czy kradzione jaja się wyklują, choć Tux i Flipper na zmianę je wysiadują. Wysiłek jednak może być bezskuteczny, bo istnieje spore prawdopodobieństwo, że ukradzione pingwinicom jaja nie są zapłodnione. 

Uliczny protest przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego
Najnowsze