Polka podająca się za Madeleine: Gdy miała 7 lat, byłam molestowana, dawali mi 35 tabletek dziennie

i

Autor: Instagram/persianmedium; Photo by Handout / METROPOLITAN POLICE / AFP; Polka podająca się za Madeleine: "Gdy miała 7 lat, byłam molestowana, dawali mi 35 tabletek dziennie"

Tajemnicza kobieta nalega!

Polka podająca się za zaginioną Madeleine: "Ktoś próbuje mnie zwabić do Portugalii!"

2023-03-31 14:35

21-letnia Julia z Polski, która utrzymuje, że jest zaginioną 16 lat temu Madeleine McCann, twierdzi, że nęka ją tajemnicza kobieta, która robi wszystko, by zwabić ją do Portugalii. "Chce, żebym była z nią, obiecuje, że kupi mi bilet, twierdzi, że zawsze chciała mieć dzieci, a ja potrzebuję miłości" - wyznaje Polka. Jej przedstawicielka uważa, że kobieta miała coś wspólnego z porwaniem Madeleine.

21-letnia Julia z Polski, podająca się za zaginioną 16 lat temu Madeleine McCann, od paru tygodni przebywa na Florydzie, dokąd zabrała ją prywatna detektyw i medium w jednym, dr Fia Johansson. Od tamtej pory Polka zdążyła poddać się badaniom DNA, na których wynik czeka. Jest też pod stałą opieką lekarzy, ponieważ jej stan zdrowia jest podobno fatalny. Oprócz tego udziela kolejnych wywiadów, pojawia się w programach telewizyjnych i zaczyna żyć celebryckim życiem.

Polka podająca się za Madeleine. "Nigdy nie wrócę do polskiej rodziny"

Na początku tego tygodnia gościła w popularnym w Stanach show "Dr Phil". W czasie wywiadu nie szczędziła gorzkich słów swojej matce. Stwierdziła, że nigdy nie widziała zdjęć mamy w ciąży, a także swoich fotografii z wczesnego dzieciństwa. Julia przekonywała również, że mama odmówiła jej wykonania testu DNA, a także nigdy nie chciała odpowiadać na pytania dotyczące przeszłości. "Ukrywa mój akt urodzenia, nie chce pokazać dokumentacji medycznej z mojego dzieciństwa. Książeczka zdrowia ma wyrwane kartki. Myślę, że jestem Madeleine McCann. Ale jeśli okaże się, że to polska rodzina jest moją biologiczną, to i tak nigdy tam nie wrócę" - zadeklarowała. 

Julia wyznaje: "Ktoś próbuje mnie zmusić do wyjazdu do Portugalii"

Teraz wyszły na jaw kolejne niepokojące informacje! Jak podaje portal LBC, Julia twierdzi, że od pewnego czasu kontaktuje się z nią tajemnicza kobieta z Portugalii [to właśnie w Portugalii została uprowadzona Madeleine McCann - przyp. red.]. "Mówi, że wie, że mam paszport, że kupi mi bilet, że mam do niej przylecieć. I żebym nikomu o tym nie opowiadała" - wyznaje Polka i dodaje: "Powiedziała, że ​​zawsze chciała mieć dziecko i że mogłaby być moją matką, ponieważ wie, że potrzebuję miłości i troski - a ona może to dać". Fia Johansson ma swoją teorię na temat tożsamości kobiety. "Dla mnie albo ta kobieta jest powiązana z siatką pedofilów, albo była zamieszana w porwanie Madeleine McCann w 2007 roku. Jest wściekła, że ​​nie może zwabić Julii do siebie".

Julia to Maddie?

O Julii zrobiło się głośno w walentynki. To właśnie wtedy ogłosiła światu w mediach społecznościowych, że może być zaginioną 16 lat temu w Portugalii Brytyjką Madeleine McCann. 21-letnia Polka w zaledwie parę tygodni zyskała ogromną sławę, a razem z nią przyszły groźby śmierci, po których niejaka dr Fia Johansson, amerykańska prywatna detektyw i medium w jednym, zabrała ją do USA i wprowadziła do swojej posiadłości w Kalifornii. Od tamtej pory opiekuje się Julią i bada sprawę jej rzekomego związku z zaginioną. Julia poddała się badaniu DNA, którego wyniki mają być znane za parę tygodni.

Julia z Polski jest zaginioną Maddie? "Zdecydowanie nie jest biologiczną córką rodziców z Polski"

"Jeśli wyniki wskażą, że jest Brytyjką lub pochodzi z tego obszaru, będziemy kontynuować śledztwo w sprawie Madeleine McCann i skontaktujemy się z detektywami w Portugalii. Mamy teraz wiele dowodów, które wskazują, że Julia została z pewnością przemycona do Polski z innego kraju przez międzynarodową grupę zajmującą się handlem seksualnym. Wciąż prowadzimy dochodzenie, ale Julia zdecydowanie nie jest biologiczną córką swoich rodziców w Polsce" - twierdzi Johansson. Polka przechodzi też serię badań, ponieważ jej stan zdrowia jest daleki od dobrego. Podejrzewa się, że może mieć białaczkę. "Miała kiepskie dzieciństwo i doznała wielu nadużyć. Jest zaniedbana. Jej stan zdrowia jest bardzo zły, ma ciężką astmę i bardzo cierpi z powodu bólu kości" - przekazała niedawno Johansson. 

Polka podaje się za Maddie McCann. Teraz chce pozwać matkę

Przed występem w show "Dr Phil" Julia udzieliła wywiadu dla RadarOnline. Powiedzieć, że jest sensacyjny, to mało. Polka twierdzi między innymi, że "planuje podjąć kroki prawne przeciwko kobiecie, która ją wychowała". Julia chce pozwać swoją matkę za zniesławienie, po tym, jak parę tygodni temu kobieta wraz z rodziną wydała oświadczenie na temat rewelacji, jakie ogłosiła jej córka, nazywając je kłamstwami. "Dla nas jako rodziny oczywiste jest, że Julia jest naszą córką, wnuczką, siostrą, siostrzenicą, kuzynką i pasierbicą. Mamy wspomnienia, mamy zdjęcia. Julia również posiada te zdjęcia, bo zabrała je z domu rodzinnego wraz z aktem urodzenia, a także licznymi wypisami ze szpitali. Zawsze staraliśmy się rozumieć wszelkie sytuacje, które działy się z Julią. Liczne terapie, leki, psychologowie i psychiatrzy - to wszystko Julka miała zapewnione. Nie była pozostawiona sama sobie. Groźby pod naszym adresem ze strony Julii, jej kłamstwa i manipulacje. Działalność w Internecie. To wszystko widzieliśmy i próbowaliśmy temu zapobiegać, tłumaczyć, prosiliśmy by przestała" - napisali.

Julia był molestowana przez lekarza z Polski?

Julia tymczasem opowiedziała w wywiadzie, że jako 7-latka była molestowana i odurzana przez polskiego lekarza, który był znajomym jej rodziców. "Matka zbywała moje pytania o to, czy mogę być zaginioną Maddie i o to, jaka jest moja przeszłość" - twierdzi Julia. "Ta sprawa jest znacznie głębsza, niż się spodziewałam. Rzekoma matka Julii nie odbiera moich telefonów. Nie odpowiada na moje wiadomości tekstowe" - mówi natomiast Fia Johansson i zapowiada pozew przeciwko kobiecie. 

Sonda
Czy sprawę zaginięcia Madelaine McCann uda się kiedykolwiek wyjaśnić?
Policyjny dron w akcji, zaginiona kobieta odnaleziona w środku lasu
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają