Przeżyli razem 67 LAT. KORONAWIRUS zabrał ich dzień po dniu

2021-03-05 17:00 zw

Tragiczna śmierć zakochanych seniorów z Wielkiej Brytanii! Audrey Martin (+88 l.) i Jim Martin (+92 l.) byli małżeństwem przez 67 lat. Pokochali sie od pierwszego wejrzenia i nigdy się nie rozstawali. Siedem lat temu obchodzili 60. rocznicę ślubu i dostali z tej okazji specjalne życzenia od królowej Elżbiety II (95 l.). Jim Martin zawsze powtarzał, że on i żona opuszczą ten świat razem. Słowa te okazały się prorocze. Oboje zakazili się koronawirusem i trafili do szpitala, gdzie zmarli w odstępie zaledwie jednego dnia.

Przeżyli razem 67 długich lat w dobrym zdrowiu, a pokonał ich dopiero koronawirus! Wielka Brytania opłakuje wyjątkową parę zakochanych seniorów z Weston Coyney. Audrey Martin (+88 l.) i Jim Martin (+92 l.) pokochali sie od pierwszego wejrzenia i nigdy się nie rozstawali. Jak dziś wspominają bliscy, państwo Martin każdego dnia byli nieustająco razem, trzymali się za ręce, chodzili na wycieczki i słuchali muzyki. Siedem lat temu obchodzili 60. rocznicę ślubu i dostali z tej okazji specjalne życzenia od królowej Elżbiety II (95 l.). Nigdy nie chorowali, dopóki w wieku 80 lat Audrey nie stoczyła zwycięskiej walki z rakiem. Lekarze byli zdumieni, bo okazało się, że seniorka nie ma żadnej historii chorób i zawsze była zdrowa.

NIE PRZEGAP: Grypa Hiszpanka WRÓCI? Naukowcy ostrzegają. Może przeżyć tylko CO TRZECI pacjent

Lecz niestety tę sielankę przerwała pandemia koronawirusa. Słowa Jima, który zwykł powtarzać, że wraz z żoną "opuszczą to życie razem", okazały się prorocze. Seniorzy zakazili się koronawirusem i trafili do kliniki Royal Stoke Hospital, gdzie zmarli w odstępie zaledwie jednego dnia. Pierwsza odeszła Audrey w dniu 26 stycznia, a 27 stycznia zmarł Jim. Pochowano ich podczas wspólnej ceremonii we wspólnym grobie, pogrzeb z powodu pandemii odbył się dopiero teraz. Jim i Audrey pozostawili rodzinę: dwóch synów, troje wnuków i czworo prawnuków.

NIE PRZEGAP: Biskupi POTĘPILI szczepionki na koronawirusa! Chodzi o ABORCJĘ, jest jeden wyjątek

Gdańscy seniorzy się szczepią! „Ekspresowo i bezboleśnie”
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze