Przypadkowo wpłacili jej na konto MILION DOLARÓW. Żyła jak KRÓLOWA, ale potem...

2021-04-14 16:35 Zofia Dąbrowska
dolary
Autor: PIOTR JEDZURA/REPORTER

Niesamowita afera w Stanach Zjednoczonych! Skromna dyspozytorka pogotowia pewnego dnia zobaczyła na swoim koncie... 1,2 miliona dolarów. Początkowo nie miała pojęcia, skąd pochodzi ta wielka kwota, ale szybko okazało się, że przelano ją z powodu niewiarygodnej pomyłki. Pewna firma miała przelać na konto Kelyn Spadoni (33 l.) z Nowego Orleanu 82,56 dolara, ale w wyniku błędu księgowego kobiecie przelano 1,2 miliona dolarów. Kelyn postanowiła wydać wszystko co do grosza!

Kiedy w lutym Kelyn Spadoni (33 l.) z Nowego Orleanu sprawdziła stan swojego konta bankowego, nie mogła uwierzyć własnym oczom. Jak to możliwe, żeby miała 1,2 miliona dolarów w gotówce?! Dotychczas skromna dyspozytorka pogotowia ledwo wiązała koniec z końcem. Czyżby ktoś postanowił tak hojnie ją obdarować? Kiedy Kelyn zorientowała się, skąd nadeszła wpłata, wszystko zaczęło układać się w logiczną całość. Pieniądze wpłaciła firma Charles Schwab, ale wpłata miała przecież wynosić 82,56 dolara. Najwyraźniej przez pomyłkę kobiecie przelano 1,2 miliona dolarów. Uradowana Kelyn nie zamierzała nikogo informowac o błędzie. Mając nadzieję, że nic się nie wyda, zakasała rękawy i zaczęła żyć jak królowa!

NIE PRZEGAP: Sławna JASNOWIDZKA o rodzinie królewskiej! PRZEPOWIEDNIE o Meghan, Kate i księciu

Kupiła sobie nowiutkiego Hyundaia za 70 tysięcy dolarów, a potem ruszyła na poszukiwania domu. Nabyła elegancką siedzibę i już miała ruszać na szalony rajd po sklepach, gdy zobaczyła, że próbuje się do niej dodzwonić firma Charles Schwab. Czyżby pomyłka wyszła na jaw? Spadoni nie odebrała telefonu. Nie odbierała też listów, które zaczęły nadchodzić jeden po drugim. W końcu do jej drzwi zapukała policja. Kobieta została aresztowana za przywłaszczenie sobie omyłkowo przelanych pieniędzy. W dodatku pogotowie zwolniło ją z pracy na wieść o milionowej aferze. Udało się odzyskać 75 proc. kwoty. W ciągu zaledwie dwóch miesięcy ta kobieta stała się z biedaczki bogaczką, a potem bezrobotną więźniarką w pasiaku!

NIE PRZEGAP: Kobieta podała księcia Harry'ego do SĄDU! Twierdzi, że jest jego NARZECZONĄ

Kolejne miliony dla Rydzyka. Czy teraz wystarczy mu do pierwszego? Komentarz Adama Federa [WIDEO]
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze