Seksskandal na szczycie NATO w Lizbonie. 80 prostytutek na imprezie delegacji. Sarkozy nie wytrzymał

2010-11-24 16:13

Delegacje państw, które w miniony weekend przybyły do Lizbony na szczyt NATO debatowały nie tylko o nowej strategii Sojuszu i współpracy NATO- Rosja. Politycy znaleźli też czas na erotyczne uciechy. Delegacje z Gruzji i Armenii urządziły sobie w hotelu imprezę, na którą zaproszono aż 80 prostytutek. Nie wiadomo czy gościli na niej jacyś prezydenci, ale Nicolas Sarkozy musiał wkroczyć do akcji.

Portugalska gazeta „Correio da Manhã” rozpisuje się o seksualnych podbojach gruzińskiej i armeńskiej delegacji. Po wielogodzinnych naradach na temat obrony terytorialnej państw członkowskich, solidarności z sojusznikami, współpracy NATO z Rosją i wycofywania się z Afganistanu dyplomaci musieli jakoś się zrelaksować.

Przeczytaj koniecznie: Włochy: Silvio Berlusconi płacił za orgie z 17-latką! Kolejny seksskandal

W samym męskim gronie trudno o rozrywce, która ukoi skołatane nerwy i pozwoli się wyluzować. Delegacje Armenii i Gruzji zorganizowały w jednym z luksusowych hoteli imprezę, na którą zaprosili 80 prostytutek.


Łatwo się domyślić jak wyglądał przebieg zabawy. Panowie raczej nie prowadzili ożywionych dyskusji na polityczne tematy. Gazeta donosi, że dyplomaci tak dobrze się bawili, że hałaśliwe dźwięki doszły do uszu prezydenta Francji Nicolasa Sarkozy'ego, który mieszkał w tym samym fotelu.


Polityk ponoć nie wytrzymał i zadzwonił do szefa hotelu, by uciszył towarzystwo.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE