SKANDAL w USA. Para GEJÓW adoptowała i GWAŁCIŁA DZIECI

2013-04-19 4:40

Ameryka w szoku. Małżeństwo gejów, które adoptowało dziewiątkę dzieci, zgwałciło dwójkę z nich. Chłopcy w wieku 15 lat i 5 lat złożyli śledczym wstrząsające zeznania o tym, jak byli maltretowani przez swoich opiekunów. Dzieci były gwałcone, straszone bronią i bite. Prokuratorzy postawili mężczyznom zarzuty molestowania nieletnich. Niebawem zacznie się proces.

George Harasz (49 l.) i Douglas Wirth (45 l.) z Glastonbury (stan Connecticut) zostali oskarżeni w 2011 roku. Małżeństwu postawiono zarzuty nadużyć seksualnych wobec dwóch z dziewięciorga dzieci, którymi się opiekowali.

W ubiegły piątek miała odbyć się sprawa ugodowa, w wyniku której oskarżeni mogli liczyć na łagodne wyroki w zawieszeniu, jednak sędzia Joan K. Alexander po zapoznaniu się ze wstrząsającymi zeznaniami trójki kolejnych chłopców zdecydowała, że proces musi być publiczny.

Jeden z chłopców wyznał, że był molestowany, gdy miał 6 lat. Z opisu śledczych wynika, że drugi miał blizny na ciele, wskazujące, że mógł zostać zgwałcony bronią. Środowiska gejowskie, znajomi i rodzina małżeństwa bronią oskarżonych. Sugerują, że dzieci chcą wyłudzić odszkodowanie od majętnych opiekunów.

Chcesz wyglądać stylowo, gdziekolwiek jesteś i przy okazji nie wydawać majątku? Wejdź koniecznie na stronę SHOWROOM kody rabatowe.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE