Tajemnicza śmierć pięknych sióstr. Przez miesiąc leżały martwe w swoich łóżkach

i

Autor: Materiały prasowe / Police Tajemnicza śmierć pięknych sióstr. Przez miesiąc leżały martwe w swoich łóżkach

Rodzinna tragedia

Tajemnicza śmierć pięknych sióstr. Przez miesiąc leżały martwe w swoich łóżkach

2022-08-01 13:35

Policja próbuje rozwikłać zagadkę śmierci dwóch młodych sióstr mieszkających w australijskim Sydney, a pochodzących z Arabii Saudyjskiej. Asra (24 l.) i Amaal (23 l.) zostały znalezione martwe w swoim mieszkaniu. Obie leżały w łóżkach, obie prawdopodobnie nie żyły od co najmniej miesiąca. Kobiety nie miały żadnych obrażeń, nie było też śladów włamania do mieszkania. Co tam się stało?

Ta tragedia wstrząsnęła całą społecznością Canterbury w Sydney, w którym od pewnego czasu mieszkały siostry Abdullah Alsehli. Jak podaje "Daily Star", ich zwłoki odkryto dokładnie 7 czerwca w mieszkaniu, które wspólnie wynajmowały. Zostały znalezione leżące w osobnych łóżkach. Na ich ciałach nie było obrażeń, policjanci nie znaleźli też śladów włamania, a mieszkanie było zamknięte od środka. To nie koniec dziwnych okoliczności. Okazuje się bowiem, że nadal, choć minęły już niemal dwa miesiące, nie ma jeszcze wyników badań toksykologicznych, a mimo to śledczy wydali ciała kobiet rodzinie, która już je pochowała.

Zwłoki sióstr w zamkniętym mieszkaniu. Wcześniej uciekły z rodzinnego domu

Sprawa jest tym bardziej tajemnicza, że siostry prawdopodobnie miały z rodziną na pieńku. Podobno pięć lat temu po wielkiej kłótni z rodzicami zgromadziły ok. 8 tysięcy funtów (ponad 45 tys. zł), uciekły z Arabii Saudyjskiej i przyjechały do Australii.

CZYTAJ TAKŻE: Dwuletnia dziewczynka wypadła z piątego piętra. Złapał ją przypadkowy świadek! [WIDEO]

Najpierw sprzeczka, później śmierć 32-latki. Tragedia na Lubelszczyźnie

Śmierć dwóch sióstr. Co ukrywa rodzina?

Z informacji zebranych przez serwis wynika, że rodzina sióstr, podobno mająca szerokie kontakty i znajomości wśród saudyjskich elit, nie życzyła sobie, by w mediach publikowano wizerunek młodych kobiet. Policja jednak zignorowała ich prośby i prosi o wszelkie informacje na temat zmarłych kobiet. Śledczy nie wykluczają, że doszło do samobójstwa lub zabójstwa. 

CZYTAJ TAKŻE: Donald Trump pochował swoją żonę na polu golfowym. "Będzie się pocił nad jej grobem"

Sonda
Często boisz się o swoich bliskich?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany