To prawdziwy powód rozwodu Billa Gatesa?! Chodzi o pedofila!

2021-05-12 12:15 Zofia Dąbrowska
Melinda Gates uciekła na rajską wyspę! Pobyt kosztuje pół miliona dziennie
Autor: AP

Nowe informacje w sprawie rozwodu Billa Gatesa! Okazuje się, że przyczyna, dla której Melinda Gates zdecydowała się wnieść pozew o rozwód, może być inna, niż ktokolwiek się spodziewał. Według "Wall Street Journal" wszystko zaczęło się jeszcze w... 2019 roku, a właściwie jeszcze w 2013. Choć aż trudno w to uwierzyć, w sprawę zamieszany był pedofil po wyroku. Melinda Gates podejrzliwie spoglądała na męża, ale ostateczne kroki podjęła dopiero teraz. O co chodziło?!

Szokujące kulisy rozwodu Billa Gatesa i Melindy Gates! Początkowo mówiło się, że przyczyną rozstania jednego z najbogatszych ludzi świata z żoną mógł być jego domniemany romans z byłą partnerką Ann Wimbled (71 l.), potem wymieniano w podobnym kontekście jeszczą inną współpracownicę miliardera. Teraz okazuje się, że mogło być znacznie gorzej. Według "Wall Street Journal" wszystko zaczęło się jeszcze w... 2019 roku, a właściwie jeszcze w 2013. Choć aż trudno w to uwierzyć, w sprawę zamieszany był pedofil po wyroku - Jeffrey Epstein, ten sam, z którym znajomość skompromitowała brytyjskiego księcia Andrzeja. W 2019 roku media ujawniły, że jednym ze sławnych mężczyzn, którzy latali z Epsteinem jego prywatnym odrzutowcem zwanym "Lolita Express" był Bill Gates. Gatesowie poznali Epsteina jeszcze w 2013 roku. Według "Wall Street Journal" Melinda powiedziała wtedy mężowi, że Epstein to śliski człowiek i nie chce być z nim kojarzona. Jednak w tym samym roku jej mąż kilka razy leciał z pedofilem jego prywatnym samolotem z New Jersey do Palm Beach, co udowodniły media pokazując zapisy lotów. Epstein był już wtedy po 18-miesięcznej odsiadce za pedofilię.

NIE PRZEGAP: Umarła karmiąc dziecko piersią. Zwłoki przygniotły dziecko, też umarło!

W październiku 2019 roku media zaczęły pisać o znajomości Gatesa z Epsteinem. Według "Wall Street Journal" w tym samym miesiącu Melinda zaczęła rozmowy z prawnikami rozwodowymi. Bill i Melinda Gates kilka dni temu opublikowali na Twitterze identyczne oświadczenia: "Po głębokim namyśle oraz pracy nad naszym związkiem zdecydowaliśmy się zakończyć nasze małżeństwo. (...) Nie wierzymy w to, że możemy rozwijać się jako para w kolejnych etapach naszego życia". To Melinda Gates złożyła wniosek rozwodowy, stwierdzając w nim, że jej małżeństwo zostało "bezpowrotnie zniszczone". Bill i Melinda Gates poznali się w 1987 roku, pobrali się w 1994 roku. Mają troje dzieci, to Jennifer Katharine Gates (25 l.), Rory John Gates (22 l.) i Phoebe Adele Gates (19 l.).

NIE PRZEGAP: W tym kraju ozdrowieńcy tracą wzrok po koronawirusie! Co drugi umiera

Elon Musk najbogatszym człowiekiem świata. Co sam mówi o swoich sukcesach i biznesie?
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze