Tommy Hilfiger sprzedaje swoją posiadłość. Cena zwala z nóg!

2020-09-19 21:22 DR

Znany projektant, który zarobił krocie na swoich markach zdecydował się sprzedać jedną ze swoich posiadłości. Za kosmiczną cenę! Swoją luksusową rezydencję w Connecticut wycenił na 47,5 miliona dolarów, czyli około 180 milionów złotych

Rezydencja  Round Hill w północno-wschodniej części USA  z 1939 roku robi wrażenie, jest naprawdę  ogromna - ma ponad 4 tysiące metrów kwadratowych. Składa się z sześciu sypialni, siedmiu łazienek i sześciu salonów z kominkami.W posiadłości mieści się także kort dla miłośników tenisa, basen, bajeczny ogród, domek gościnny, a także szklarnia i garaż na cztery samochody. Całość utrzymana jest w stylu posiadłości znanych z północnej Francji.

Wygląda na to, że Tommy lubi zarabiać nie tylko na projektowaniu mody, ale i na handlu nieruchomościami. Przez ostatnie 35 lat już siedmiokrotnie kupował, remontował, a później sprzedawał różne domy. Tak było i tym razem.  Za posiadłość kupioną  za 31,37 mln dolarów, chce teraz dostać 47,5 mln. Od 69-letniego projektanta można uczyć się jak robić biznes!

Najnowsze