Tygrys chodził po ulicy! Uciekł z prywatnego zoo. Szokujące nagranie

2021-05-10 17:55 Zofia Dąbrowska
Tygrys
Autor: Zoo Płock

Przerażające sceny rozegrały się w biały dzień na przedmieściach Houston w amerykańskim stanie Teksas! Mieszkańcy zauważyli błąkającego się na ulicy między domami tygrysa bengalskiego. Zwierzę zachowywało się niespokojnie, mogło w każdej chwili zaatakować! Jedni mieszkańcy wychodzili na zewnątrz z bronią w ręku, co w Teksasie nie jest niczym nadzwyczajnym, inni zadzwonili na policję. Zanim policjanci przyjechali, stało się coś zaskakującego.

Groza w Teksasie! Po internecie krąży opublikowany przez "Houston Chronicle" film, na którym widać przerażające sceny, jakie rozegrały się w biały dzień na przedmieściach Houston. Mieszkańcy zauważyli błąkającego się na ulicy między domami tygrysa bengalskiego. Miał na szyi obrożę niczym pies. Jak się okazało, tygrys uciekł z okolicznej prywatnej hodowli. "Piep.. ciebie i twojego piep... tygrysa!" - krzyczy na nagraniu jeden z wściekłych sąsiadów, a zwierzę zachowuje się niespokojnie. "Już go zabieram" - odpowiada inny głos.

NIE PRZEGAP: Książę Harry i Meghan Markle kupili 200 czapek! Wszystko wyszło na jaw

Jedni mieszkańcy wychodzili na zewnątrz z bronią w ręku, co w Teksasie nie jest niczym nadzwyczajnym, inni zadzwonili na policję. Zanim policjanci przyjechali, stało się jednak coś zaskakującego. Właściciel tygrysa najwyraźniej rzeczywiście skłonił zwierzę do tego, by wskoczyło z nim do samochodu i wróciło do domu. Jak przypomina z tej okazji "The Sun", w Stanach Zjednoczonych w prywatnych hodowlach żyje aż 5 tysięcy tygrysów.

NIE PRZEGAP: Umarła karmiąc dziecko piersią. Zwłoki przygniotły dziecko, też umarło!

Niezwykle rzadki gatunek tygrysa we wrocławskim zoo!
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze