Uciekłam od amerykańskiego Fritzla! Wyznania ofiary pedofila

2019-11-19 12:22 zw

Przybrany ojciec porwał ją, gdy miała 11 lat i gwałcił przez 19 lat, płodząc z nią 9 dzieci. Mówił, że wszystkie zabije, jeśli znów spróbuje ucieczki. Dziś Rosalynn McGinnis (33 l.) opowiedziała swoją szokującą historię!

Gdy zaczął się ten horror, Rosalynn miała 11 lat. Mieszkała z matką i jej partnerem Henri Piettem (63 l.) w Oklahomie. W 1997 roku 31-letni wtedy Piette odebrał dziewczynkę ze szkoły. Zamiast do domu, zawiózł ją do Meksyku, zgwałcił i uwięził. - Na początku nie wiedziałam, co się ze mną dzieje - wspomina dziś kobieta w wywiadzie dla Dr Oz. Gwałcona nastolatka zaczęła rodzić dzieci. Tak minęło 19 lat, podczas których urodziła dziewięcioro!

- Nie mówiłam im, kto jest ich ojcem, a on powtarzał, że jesteśmy tylko zwierzętami i że jeśli spróbuję uciec, zabije dzieci – opowiada Rosalynn. Ratunek nadszedł w 2016 roku. Jak ujawniła dziś kobieta, zwróciła na nią uwagę pewna para turystów. Osoby rozpoznały Rosalynn jako osobę poszukiwaną od 19 lat, bo widziały jej zdjęcia. Ofiara uciekła z ośmiorgiem dzieci, a „amerykański Fritzl” został aresztowany i czeka na proces.

Najnowsze