UGOTOWALI 2-letnią córeczkę za karę. KOSZMARNY opis zbrodni

2021-02-23 10:25 zw
Gdańsk. Niemowlę na oddziale intensywnej terapii. Policja zatrzymała rodziców. Szokujące ustalenia śledczych
Autor: Pixabay Gdańsk. Niemowlę na oddziale intensywnej terapii. Policja zatrzymała rodziców. Szokujące ustalenia śledczych

Rodzice grozy w potworny sposób zamordowali 2-letnią córeczkę! Maddilyn-Rose Ava Stokes (+2 l.) z Wielkiej Brytanii zginęła ugotowana żywcem za karę w wannie pełnej wrzątku, bo zamiast usiąść na nocniku, zmoczyła pieluchę. Bezpośrednią przyczyną śmierci dziecka było zatrzymanie krążenia. Rodzice dziewczynki zostali zatrzymani jeszcze w 2017 roku, teraz usłyszeli wyroki przed sądem w Brisbane. Mimo że uznano ich winnym zabójstwa i tortur, spędzą w więzieniu tylko 9 i pół oraz 11 lat.

Maddilyn-Rose Ava Stokes (+2 l.) z Northgate pod Brisbane umierała w męczarniach przez pięć dni. Rodzice dosłownie ugotowali ją żywcem. Do tych szokujących zdarzeń doszło w maju 2017 roku. Jak potem tłumaczyli przed sądem Shane David Stokes (33 l.) i Nicole Betty Moore (26 l.), chcieli ukarać córkę, bo zamiast usiąść na nocniku, zmoczyła pieluchę. Dlatego napełnili wannę wrzącą wodą i włożyli tam dziecko. Wrzątek wywołał poparzenia drugiego stopnia na niemal całym ciele dziewczynki.

NIE PRZEGAP: Kuzyn brytyjskiej księżnej będzie BEATYFIKOWANY! Wielka radość w rodzinie królewskiej

Wyjęli dziecko z wanny i położyli na łóżku, gdzie umierało bez żadnej opieki medycznej przez pięć dni. Jak stwierdził prokurator, dziewczynka konała w potwornych bólach, nie mogąc pić i jeść, wymiotując i tracąc przytomność. W końcu zmarła, a bezpośrednią przyczyną śmierci było zatrzymanie krążenia w wycieńczonym organizmie. Proces rodziców trwał kilka lat, a wyroki z pewnością wielu uzna za mało surowe. Choć Sąd w Brisbane uznał matkę i ojca 2-latki winnych zabójstwa i tortur, ostatecznie mężczyzna spędzi w więzieniu 11 lat, a kobieta 9 i pół.

NIE PRZEGAP: Przebrał się za LEKARZA i wszedł na oddział covidowy odwiedzić ojca. To, co zobaczył, złamało mu serce

Dziecko wypadło z okna trzeciego piętra kamienicy
Najnowsze