Ujawniono SEKRET królowej brytyjskiej! To dlatego panuje tak długo

2021-01-24 8:00 zw
Królowa Elżbieta II
Autor: screen YouTube Królowa Elżbieta II

Chociaż ma już niemal sto lat, zachowuje świetną formę, jasność umysłu, a wszelkie doniesienia o rychłej abdykacji okazują się tylko plotkami. Jaki jest sekret królowej brytyjskiej? Czemu Elżbieta II (95 l.) panuje tak długo i zachowuje końskie zdrowie? Ujawniono jej sposoby!

"Jestem silna jak koń" - ma powtarzać Elżbieta II (95 l.), kiedy tylko ktoś próbuje zasugerować jej, by nie uroczystościach siadała zamiast stać albo by przekazała więcej obowiązków młodszym członkom rodziny krolewskiej. Rzeczywiście, brytyjska monarchini zachowuje iście końskie zdrowie! Jest najdłużej panującym brytyjskim monarchą, a za kilka lat może stać się najdłużej panującym monarchą w dziejach - i ma na to wielkie szanse. Jaki jest jej sekret długowieczności i doskonałego zdrowia?

NIE PRZEGAP: Dramat Meghan Markle i rodziny królewskiej. Mały Archie już chodzi na TERAPIĘ!

Jak pisze "New Idea", powołując się na Ingrid Seward, biografkę rodziny królewskiej, monarchini "wierzy w potęgę niewielkich ćwiczeń fizycznych". Nigdy nie stawiała na wycieńczającą gimnastykę, a na codzienne, drobne aktywności. Każdego dnia o 14:30 wychodzi na spacer z psami, chętnie uprawia jeździectwo, a na uroczystościach zawsze stoi, chyba że jest to posiłek. Królowa codziennie popija też herbatki Darjeeling and Earl Grey, które mają mieć zbawienny wpływ na jej zdrowie.

NIE PRZEGAP: Biden WYRZUCIŁ z Białego Domu brytyjskiego premiera! Pierwszy skandal?

Super Raport 21.01 (Goście: Włodzimierz Cimoszewicz - eurodeputowany, były premier oraz Kamil Bortniczuk - poseł Porozumienia)
Najnowsze