Piersi

i

Autor: Shutterstock Piersi

W tym kraju kobiety mają największe piersi! Naukowcy obliczyli

2022-05-30 11:20

W którym kraju świata kobiety mają największe piersi? Teraz naukowcy z Wielkiej Brytanii wszystko ujawnili! Po dokonaniu drobiazgowych obliczeń i niezliczonych pomiarów ogłosili rezultaty swoich prac. Okazuje się, że Polska nie ma szans na miejsce w czołówce tego rankingu, a żeby dostać się do kraju, gdzie kobiety mają największe piersi na świecie, trzeba odbyć daleką podróż.

Największe piersi świata znajdują się daleko od Polski! Tak niezbicie wynika z najnowszych badań brytyjskich naukowców. Badacze z całą powagą pochylili się nad kwestią rozmiarów biustów na ziemskim globie. W którym kraju świata kobiety mają największe piersi? Teraz brytyjscy naukowcy z World Population Review wszystko ujawnili! Po dokonaniu drobiazgowych obliczeń i niezliczonych pomiarów ogłosili rezultaty swoich prac. Okazuje się, że Polska nie ma szans na miejsce w czołówce tego rankingu, a żeby dostać się do kraju, gdzie kobiety mają największe piersi na świecie, trzeba odbyć daleką podróż.

Kto ma największe piersi świata?

Otóż największe piersi świata (średnia krajowa to miseczka C) mają mieszkanki Stanów Zjednoczonych. Kolejne kraje w rankingu World Population Review to:

  • Wielka Brytania,
  • Wenezuela,
  • Kolumbia
  • i Szwecja.

Polska nie znalazła się w czołówce! Możliwe, że pierwsze miejsce Amerykanek w tym rankingu ma związek z otyłością znamienną dla tego kraju. Aż 40 proc. Amerykanów ma dużą nadwagę!

PRZECZYTAJ TAKŻE: Wielki przełom w rodzinie królewskiej! Meghan Markle ma plan

PRZECZYTAJ TAKŻE: Zrobią prawdziwy Park Jurajski! Dinozaury będą wskrzeszone do 2025 roku

Sonda
Byłeś kiedyś w Ameryce?

Tymczasem walka rozmaitych celebrytek o tytuł właścicielki największych piersi świata trwa w najlepsze. Niedawno było głośno o zoperowanej mieszkance Kanady, 26-letniej Marii Magdalenie, która na powiększanie wszystkich możliwych części ciała wydała już równowartość ponad pół miliona złotych. Jakiś czas temu za rekordzistkę, jeśli chodzi o naturalne piersi, była uznawana Annie Hawkins-Turner właśnie ze Stanów Zjednoczona, która przy 170 cm wzrostu i wadze 152 kg miała rozmiar stanika 102ZZZ.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Umawiała się na randki i udawała faceta. Kobiety nie orientowały się nawet podczas seksu!

PRZECZYTAJ TAKŻE: To NIE JEST pies! Nie zgadniesz, co przedstawiają te zdjęcia

Czyje to piersi?

Pytanie 1 z 7
To dekolt...
Zdjęcie
Pokazała gołe piersi pod siedzibą Dudy!