Wielka wojna gwiazdorów o Jennifer Lopez! A-Rod ŚLEDZI swoją byłą?!

2021-06-23 19:20
Jennifer Lopez, Arod
Autor: AP

Wielka wojna gwiazdorów o Jennifer Lopez (51 l.)! Piękna piosenkarka po zerwaniu zaręczyn z A-Rodem (46 l.) wróciła do Bena Afflecka (49 l.), ale sportowiec nie odpuszcza. Zrobił coś, co wyraźnie świadczy o tym, iż seksowna gwiazda nadal jest dla niego ważna. To nie może być przypadek! Wygląda na to, że zdesperowany Alex Rodriguez nie może przestać myśleć o byłej narzeczonej i znalazł pewien sposób na to, jak ponownie się do niej zbliżyć. Romantyczne czy niepokojące?

Piękna Jennifer Lopez nie może opędzić się od adoratorów! Chociaż dopiero co z hukiem zerwała zaręczyny z niewiernym baseballistą Alexem Rodriguezem, to bardzo szybko znalazła pocieszenie w ramionach swojej dawnej miłości. J Lo i Ben Affleck spotykali się kilkanaście lat temu, a teraz odnowili znajomość i paparazzi przyłapują ich na czułych pocałunkach. Ale sportowiec nie składa broni! Zrobił coś, co wyraźnie świadczy o tym, iż seksowna gwiazda nadal jest dla niego ważna. To nie może być przypadek!

NIE PRZEGAP: ROK więzienia za fałszywy test na koronawirusa! Jest już wyrok

Wygląda na to, że zdesperowany Alex Rodriguez nie może przestać myśleć o byłej narzeczonej i znalazł pewien sposób na to, jak ponownie się do niej zbliżyć. A-Rod, który dotąd mieszkał w Miami, niespodziewanie wynajął willę wartą 5 milionów dolarów zaledwie półtora kilometra od domu J Lo w Los Angeles, gdzie piosenkarka grucha teraz z Affleckiem. Czyżby zdesperowany A-Rod śledził swoją byłą?!

NIE PRZEGAP: Będzie rozwód w pałacu? Tajemnicze zniknięcie księżniczki Monako!

Jennifer Lopez i Halle Berry pokazują co robią, żeby wyglądać młodo | ESKA XD - Hotplota #15
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze