WOJNA Białego Domu z celebrytką! ZŁAMAŁA zakaz prezydenta

2021-02-17 14:05 zw
Biden już grozi Putinowi
Autor: AP Biden już grozi Putinowi

Rodzinny skandal w Białym Domu! Przedsiębiorcza siostrzenica nowej wiceprezydent USA Kamali Harris (57 l.) zlekceważyła upomnienie prawników Joe Bidena (78 l.). Meena Harris (37 l.) promuje sie na Instagramie, wykorzystując postać sławnej i powszechnie szanowanej ciotki, chociaż zakazano jej wykorzystywać jej imię dla celów komercyjnych. Ale pokusa jest dla Meeny zbyt silna. Sprzedaje już nawet książeczki dla dzieci o Kamali Harris...

Kiedy Joe Biden wygrał wybory prezydenckie, a Kamala Harris została pierwszą kobietą wiceprezydentem w dziejach Stanów Zjednoczonych, ich rodziny znalazły się w centrum zainteresowania. Podczas gdy rodzinie Donalda Trumpa zazwyczaj media nie szczędziły złośliwości, to zwłaszcza krewni Harris mogli liczyć na dobrą prasę. Może dlatego, że w rodzinie Bidena jest o jednego skandalistę za dużo - Hunter Biden wsławił się między innymi spłodzeniem nieślubnego dziecka ze striptizerką, czego długo się wypierał. Na tym tle niezliczeni krewni Harris wypadali wręcz perfekcyjnie. Jedną siostrzenicę ogłoszono ikoną mody, a niektóre inne najwyraźniej uznały wówczas, że swoje pięć minut muszą wycisnąć jak cytrynę.

NIE PRZEGAP: Królowa WYGNAŁA Meghan i księcia z rodziny królewskiej! Tytuły zabrane! Teraz przesadzili

Przoduje w tym Meena Harris, autorka książek dla dzieci i producentka bluz z "motywacyjnymi" napisami, a także założycielka organizacji mającej promować m.in. równe prawa kobiet i mężczyzn - Phenomenal Woman Action Campaign. Meena tuż przed inauguracją Kamali Harris na stanowisko wiceprezydenta zalała swój Instagram wspólnymi zdjęciami i laurkami ku jej czci, a wcześniej wydała książeczkę dla dzieci "Wielki pomysł Mayi i Kamali", oparty na prawdziwej historii swojej ciotki. Czy to stosowne? Przecież Meena na tym wszystkim zarabia. Prawnicy Białego Domu wysłali do Meeny upomnienie, każąc jej przestać dorabiać się na postaci sławnej cioci. Ona jednak ani myśli zmieniać swojego zachowania. Czym to się skończy?

NIE PRZEGAP: Ma 14 LAT i spodziewa się DRUGIEGO dziecka! Szok w Rosji

Dr Tomasz Płudowski: Biden będzie przyjacielem Polski [Super Raport]
Najnowsze