Wstrząsający gwałt na DZIECKU! Trzech braci zgwałciło 10-latkę

2020-09-16 12:26 mw

Trzech 30-latków usłyszało zarzuty gwałtu na 10-letniej dziewczynce. Dwóch z nich zatrzymała już policja, trzeci nadal jest nieuchwytny. Do gwałtu doszło w stanie Luizjana w Stanach Zjednoczonych. Wiadomo, że bracia to nielegalni imigranci z Hondurasu.

Policja z Luizjany zatrzymała w sobotę dwóch 35-latków - Raula Paz-Pereza i Wilmera Paz-Pereza. Poszukiwany jest młodszy brat - 31-letni Elder Paz-Perez. Cała trójka oskarżona jest o zgwałcenie 10-letniej dziewczynki. Z ustaleń policji wynika, że trójka braci mieszkała pod jednym dachem z 10-latką, a poszukiwany 31-latek jest chłopakiem jej matki. Wiadomo, że w domu mieszka też 15-letnia siostra 10-latki i dwójka przyrodniego rodzeństwa.

Bracia zaczepili dziewczynkę, kiedy ani matka ani żadne z rodzeństwa w nim nie przebywało. Mieli ją zapytać, czy za pieniądze da się namówić na seks. Wtedy przerażona 10-latka zamknęła się w pokoju. - Po sforsowaniu zamka do drzwi cała trójka weszła do pokoju, rozebrała ofiarę, przytrzymała ją i dokonała napaści seksualnej - poinformowała policja. Kilka dni później 10-latka powiedziała krewnemu, co zaszło w jej pokoju, a ten następnie zgłosił gwałt na policję w sobotę. Tego samego dnia dwóch 35-letnich braci zostało aresztowanych. Wiadomo, że Raul i Wilmer Paz-Perez, którzy pochodzą z Hondurasu, przebywali nielegalnie w USA.

Seks na Mariackiej w Katowicach BEZ CENZURY

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze