Wydała ponad 160 tysięcy złotych na biust. Szokujący efekt

2022-01-28 13:44
Wydała ponad 200 tysięcy na biust i pośladki
Autor: JAZDAYMEDIA/INSTAGRAM Wydała ponad 200 tysięcy na biust i pośladki

Jazmyne Day, 27-letnia mieszkanka Walii, od najmłodszych lat zmagała się z niską samooceną. Dopiero, kiedy dorosła udało jej się zrzuć zbędne kilogramy, a potem zdecydować się na kilka operacji plastycznych, m.in. powiększenia sobie biustu. Teraz piersi dosłownie wylewają jej się z bluzki!

Jazmyne Day przez wiele lat musiała wysłuchiwać na swój temat bardzo nieprzyjemnych komentarzy na temat wyglądu. Kobieta nie załamała się jednak i udało jej się przezwyciężyć złe chwile. Zrzuciła zbędne kilogramy, a potem przeszła kilka operacji plastycznych, w tym powiększenie biustu. Do tego zdecydowała się również poprawić swoje pośladki, a łączny koszt wizyt u chirurgów plastycznych wyniósł ponad 160 tysięcy złotych. Jazmyne Day przyznaje, że dzięki zmianom w sowim wyglądzie czuje się zdecydowanie lepiej, ale jest jedna rzecz, która jej przeszkadza. 27-letnia Walijka do dziś otrzymuje mnóstwo wiadomości od mężczyzn z całego świata, którzy krytykują jej nowy wygląd. Profil Jazmyne Day na Instagramie obserwuje ponad 190 tysięcy użytkowników.

ZOBACZ TEŻ: Kobieta perfekcyjna - poszlibyście z nią do łóżka [ZDJECIA]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE