Autobus z dziećmi dachował. Opublikowano film z wnętrza pojazdu [WIDEO]

2020-02-13 13:30 PMar
szkolny autobus
Autor: -

Chwile grozy przeżyły dzieci, które podróżowały szkolnym autobusem w amerykańskim hrabstwie Perry (Ohio). W pewnym momencie doszło do zderzenia pojazdu z samochodem, który chciał przejechać skrzyżowanie na czerwonym świetle. Autokar z dziećmi w środku w wyniku tego dachował. Amerykańskie służby postanowiły opublikować ku przestrodze nagranie z wnętrza pojazdu, na którym widać jak małoletni pasażerowie bezwładnie wypadają z siedzeń i uderzają o sufit.

"New York Post" poinformował, że choć do wypadku z nagrania doszło 19 grudnia ubiegłego roku, to dopiero teraz powzięto decyzję o opublikowania w sieci nagrania z wnętrza autokaru. W jego środku w momencie zdarzenia znajdowało się 25 uczniów. Jak relacjonowano, po zderzeniu oba pojazdy wypadły z drogi i uderzyły o przydrożną barierkę, co sprawiło, że większy z nich dachował, po czym przewrócił się na bok. Na szczęście zimną krew zachował kierowca, który poinstruował dzieci żeby wyszły z pojazdu przez okna, co też uczyniły.

Zobacz także: Niesamowite! KOLEJNA katastrofa w Iranie. Autokar runął w przepaść. Mnóstwo ofiar [WIDEO]

Na szczęście nikomu z uczestników wypadku nic poważniejszego się nie stało. Niewielkie obrażenia odnotowano u ośmiu uczniów i 74-letniego kierowcy, którzy zostali przetransportowani do szpitala.

W zdecydowanie gorszym stanie był natomiast 42-letni kierowca osobówki, który prowadził samochód, choć jak się okazało, miał zawieszone prawo jazdy. W jego przypadku doszło do złamania kręgosłupa...

Całe zdarzenie wyglądało następująco:

Najnowsze