Wyrzucili ją z filmu bo UTYŁA?! Koszmar Amber Heard

2021-03-03 10:30 zw

Po całym Hollywood niosą się nowe plotki! Podobno kariera Amber Heard (35 l.) wisi na włosku z powodu... nadmiarowych kilogramów. Najwyraźniej piękna Amber zajadała stresy i smutki po sądowych bataliach z byłym mężem Johnnym Deppem (57 l.), chociaż batalię tę wygrała. Oficjalnie gwiazda wystąpi w drugiej części "Aquamana", jednak według "Yahoo! Style" i plotkarzy z amerykańskich salonów producenci nie odpuścili Amber podczas specjalnych testów, jakie przeszłą przed rozpoczęciem zdjęć. Gwiazda po prostu się roztyła!

Czy tak wygląda gibka superbohaterka? Amber Heard (35 l.) nabrała ostatnio ciała, tak jakby zajadała stresy i smutki po sądowych bataliach z byłym mężem Johnnym Deppem (57 l.). I jak infomuje "Yahoo! Style", ma to katastrofalne konsekwencje dla kariery coraz bardziej dorodnej blond piękności. Podobno aktorka została usunięta z obsady "Aquamana 2", gdzie grała Mery, żonę filmowego wodnego bohatera. Według "Yahoo! Style" Amber najadła się wstydu podczas kontroli wagi przeprowadzonej przed rozpoczęciem zdjęć. Gwiazda nie została przepuszczona przez eliminacyjne sito. Czy to tylko plotki?

NIE PRZEGAP: Szok! Książę Harry ma JEDEN garnitur od lat, Meghan Markle ZATRWOŻONA

Oficjalnie tak, producenci nie potwierdzają, jakoby Amber Heard została wyrzucona z obsady "Aquamana 2" i została zastąpiona przez Emilię Clarke. Jednak fani Deppa mają nadzieję, że plotki potwierdzą się. Wielu wciąż trzyma stronę gwiazdora i nie wierzy w wyrok sądu, zgodnie z którym Depp pobił byłą żonę. Sąd uznał, że "The Sun" miał prawo nazwać gwiazdora "katem żony", ponieważ istneją dowody na to, że uderzył Amber kilkanaście razy. Małżeństwo Deppa i Heard trwało rok, rozwiedli się w 2017 roku po tym, jak aktorka oskarżyła męża o pobicie. Zarzuty zostały potem wycofane, jednak Depp postanowił walczyć o dobre imię w sądzie i przegrał z kretesem.

NIE PRZEGAP: Dziś rano przekazali Marcie Manowskiej wiadomość, która rozdarła jej serce. Niewyobrażalna tragedia

Owoce w diecie odchudzającej i w zdrowym żywieniu. Dietetyk radzi
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze