Wyznanie sławnej PIOSENKARKI. Umieram z GŁODU!

2020-10-16 14:15 zw
Sinead O'Connor
Autor: Splash News

Jest wielką gwiazdą i ma pół miliona dolarów na koncie, jej przeboje śpiewały pokolenia fanów, a mimo to o mało nie umarła z... głodu! Sinead O Connor (53 l.) wygłosiła szokujące oświadczenie na swoim Twitterze. Twierdziła, że z powodu pewnej przeszkody nie może zdobyć nawet podstawowego jedzenia!

Sinead O Connor (53 l.) znów ma wielkie problemy! Gwiazda od lat jest niestabilna psychicznie i raz po raz robi nieprzewidywalne rzeczy. Lata temu spaliła na scenie zdjęcie papieża, ostatnio przeszła na islam, jeszcze później groziła samobójstwem, potem zaginęła... A teraz błaga o pomoc na Twitterze i twierdzi, że... umiera z głodu.

Wykonawczyni "Nothing compares to you" zamieściła w mediach społecznościowych dramatyczny filmik, na któym prosi o pomoc. "Potajemnie żyję z paraliżującą traumą i ostatnio nie jem. To dlatego, że mam agorafobię i boję się iść do sklepu. I głoduję. Żyję teraz w odludnej części Irlandii, więc dania na wynos czy dostawy z marketów nie wchodzą w grę" - żaliła się gwiazda. Na szczęście jej fani znaleźli jej dostawcę jedzenia, bo wkrótce dodała, że problem został rozwiązany i jedzenie zostało dowiezione.

Głodówka - jak wpływa na zdrowie?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze