Zabił, bo jadł INDYKA palcami! Mord w Święto Dziękczynienia

2020-12-02 15:30 zw
Indyk pieczony: jak upiec indyka z nadzieniem?
Autor: thinkstockphotos.com jak upiec indyka z nadzieniem, indyk z nadzieniem przepis,  przepis naindyka pieczonego z nadzieniem, indyk faszerowany przepis

Krwawa jatka po przyjęciu z okazji Święta Dziękczynienia! James Dixon (29 l.) dźgnął znajomego dziewięć razy nożem po awanturze, jaka wywiązała się z powodu jedzenia resztek świątecznego indyka gołymi rękami, a nie sztućcami.

Kto by pomyślał, że świąteczny indyk może wywołać tę krwawą rzeź?! Doszło do niej w Chicago w Święto Dziękczynienia. James Dixon (29 l.) był gościem u swoich znajomych. Wszyscy jedli i niemało pili. Przyjęcie dobiegało końca i wydawało się, że biesiadnicy rozejdą się do domów w pokojowej atmosferze. Wszystko zmieniło się w momencie, w którym James Dixon włożył gołą rękę w pozostałości po obiedzie.

Wywiązała się awantura! Podpity 29-latek nie zamierzał przestać, gospodarze byli oburzeni. W pewnym momencie przyszła ofiara amatora indyka, Vincell Jackson (+52 l.), postanowiła wyprowadzić go z domu, bo kłótnia nabierała rumieńców. Tej zniewagi pijany 29-latek nie mógł przeboleć. Przed domem wyciągnął nóż i dźgnął 52-latka aż dziewięć razy. Mężczyzna zmarł w szpitalu, sprawcę aresztowano. Resztę życia może spędzić za kratkami.

Super Raport 30.11 (Goście: Jarosław Sellin - wiceminister kultury i dziedzictwa narodowego, PiS oraz Michał Kamiński - wicemarszałek Senatu, PSL-UED)
Najnowsze