Zarobiła pierwszy miliard na wielkiej PUPIE

2020-06-30 13:00 zw
Kanye West i Kim Kardashian
Autor: Janet Mayer / SplashNews.com/East News

To najcenniejsza pupa w kosmosie! Kim Kardashian (40 l.) oficjalnie dołączyła do światowego grona miliarderów. Po intratnych operacjach finansowych związanych z imperium kosmetycznym Kardashianki jej majątek szacuje się już na 1,2 miliarda dolarów. Pomyśleć tylko, ze to wszystko to dzięki wielkiej pupie!

Kim Kardashian (40 l.) prześcignęła w bogactwie nawet swoją siostrę Kylie Jenner (23 l.) zwaną najmłodszą miliarderką! Bo Kylie dorobiła się na sprzedaży kosmetyków sygnowanych swoim nazwiskiem zaledwie miliarda dolarów, a Kim ma już 1,2 miliarda. Celebrytka znana przede wszystkim z wielkiej pupy właśnie świętuje zarobiony tuż przed czterdziestką pierwszy miliard. Jak to mogło się stać?

Zaczęło się od sekstaśmy z jej udziałem, która "wyciekła" do sieci w 2007 roku. W jednej chwili drugorzędna przyjaciółka Paris Hilton stała się popularna. Potem był reality show, a następnie własne imperium kosmetyczne. Największą karierę zrobiła wielka pupa Kim, która zapoczątkowała modę na powiększanie tej części ciała u celebrytów i nie tylko. Pupa zarobiła miliony, a przeskok do świata miliarderów zapewniła Kim sprzedaż koncernowi Coty 20 procent udziałów w swojej firmie KKW Beauty, co przyniosło jej brakujące do okrągłego niczym pośladek miliarda 200 milionów dolarów.

Syn gwiazdy disco polo bawił się w Warszawie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.