Zaszczepią PSY I KOTY na koronawirusa? Jest oświadczenie!

2021-01-25 9:46 zw

Najpierw szczepienia na koronawirusa dla ludzi, a potem dla psów i kotów?! Naukowcy z Wielkiej Brytanii, USA i z Rosji nie mają wątpliwości - taki krok jest konieczny, ponieważ wirus przenosi się także z naszych pupili na ludzi. Rosja już pracuje nad specjalną szczepionką!

"To wcale nie jest nie do pomyślenia, że wyszczepienie niektórych gatunków zwierząt domowych może okazać się potrzebne do opanowania rozprzestrzeniania się zakażeń" - głosi fragment oświadczenia międzynarodowej grupy naukowców badających koronawirusa. Wśród nich znaleźli się m.in. eksperci z University of East Anglia, Earlham Institute w Norwich i University of Minnesota. Niezależnie od nich badacze z Rosji już teraz zaczęli prace nad specjalną szczepionką dla zwierzaków.

NIE PRZEGAP: Joe Biden jest POLAKIEM! Pochodzi z PIASTÓW

Po co to wszystko? Jak przypominają naukowcy, koronawirus jest w stanie przenosić się ze zwierząt na ludzi. Początkowo atakował zwierzęta, potem zmutował lub też według innych teorii został przerobiony w chińskim laboratorium i tak zaczęła się pandemia. Na razie twra jednak akcja szczepień ludzi. Przoduje w niej Izrael, który już teraz wszedł w etap szczepienia ludzi młodych.

NIE PRZEGAP: Nawalny pokazał tajną córkę PUTINA! Żyje w niewyobrażalnym LUKSUSIE

Express Biedrzyckiej - Bartosz Arłukowicz: Nie ma planu, procedur. Szczepionki zalegają w magazynach
Najnowsze