Zbombardują Marsa bronią atomową! Rosja wkracza do akcji

2020-05-22 14:00 zw
Testowali na żołnierzach broń atomową!
Autor: archiwum se.pl

To nie film, tylko prawdziwa III wojna wszechświatowa! Sławny amerykański miliarder planuje zbombardowanie Marsa bronią atomową, a Rosja wyraża zainteresowanie i oblicza, ile głowic trzeba będzie przygotować. Oby nie skończyło się to wszystko odwetowym atakiem Marsjan na Ziemię!

To nie jest scenariusz filmowy ani żart. Elon Musk naprawdę powiedział, że chce zbombardować powierzchnię Marsa i zamierza do tego użyć broni atomowej. Czym Czerwona Planeta mu się naraziła? Kompletnie niczym, on chce ją tylko przeobrazić w nowe miejsce do życia dla Ziemian. Zdaniem założyciela Space X i Tesli zbombardowanie Marsa spowodowałoby zmianę atmosfery tej planety i umożliwiłoby ludziom zamieszkanie na niej. Jednak skąd wziąłby broń atomową?

Być może Rosja byłaby zainteresowana taką kosmiczną koalicją! Aleksander Błoszenko, szef Roskosmos, skomentował bowiem ambitne plany Muska. Jak ujawnił, do ich realizacji trzeba by wykorzystać 10 tysięcy pocisków jądrowych. Wyraził wątpliwość, czy Musk podoła zadaniu. "To żaden problem!" - odpowiedział amerykański miliarder na Twitterze. A co, jeśli się dogadają? Ratuj się kto może!

Hotplota.pl: Madonna na koronaparty, Tom Cruise w kosmosie!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze