Zgłosiła, że w wodzie dryfują zwłoki młodej kobiety. Totalne zaskoczenie! [ZDJĘCIA]

2021-06-21 17:01
Morze, woda / zdjęcie ilustracyjne
Autor: Pixabay Morze, woda / zdjęcie ilustracyjne

Na pierwszy rzut oka wszystko wyglądało tragicznie. W wodzie miały dryfować zwłoki młodej kobiety. Na miejscu bardzo szybko pojawiły się służby ratunkowe, które bezzwłocznie rozpoczęły akcję ratowniczą. Finał tej historii wszystkich bardzo zaskoczył. Sprawdźcie, o co chodzi.

Tanaka Natsuski przygotowywała specjalny materiał na swój wideoblog. Youtuberka w pewnym momencie zauważyła, że na wodzie unoszą się... zwłoki młodej kobiety, a przynajmniej tak to wyglądało w pierwszym momencie. Na miejscu błyskawicznie pojawiły się służby, które rozpoczęły akcję. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło, a finał tej historii, choć zaskakujący, okazał się zabawny. Okazało się, że w wodzie dryfowała... erotyczna lalka. - Gdy nagrywałam filmik o łowieniu ryb, miałam wrażenie, że przypłynęły dryfujące zwłoki, ale okazało się, że to gumowa lalka. Wydaje się, że ktoś inny się pomylił i zadzwonił po władze, więc przyjechało mnóstwo policji, wozy strażackie i karetki pogotowia. Szczęśliwie lalka została bezpiecznie uratowana. Fajnie - relacjonowała potem znana youtuberka. Zdjęcia możecie zobaczyć poniżej:

Nadciąga fala tropikalnych upałów
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE