Zmusili ją, by oddała dziecko do adopcji. Odnalazła syna po 66 latach!

2021-07-22 10:00
Katowice. Nie żyje niemowlę zakażone koronawirusem. To tragedia dla bliskich
Autor: pixabay.com

Niezwykłe pojednanie po latach! Issy Carr (86 l.) przez długich 66 lat poszukiwała swojego syna, którego urodziła mając lat dwadzieścia. Jak dziś opowiada Brytyjka, rodzice zmusili ją wówczas do oddania dziecka do adopcji i po porodzie zobaczyła go tylko na chwilę. Wiedziała jedynie, że to chłopiec i nadała mu imię George. Issy Carr nigdy nie wybaczyła rodzicom i poświęciła życie na szukanie chłopca. Udało jej się to, gdy ona miała już 86 lat, a jej syn miał 66 i jak się okazało, żył na drugim końcu świata!

Ta historia to gotowy materiał na scenariusz filmowy! Matka i syn rozdzieleni od razu po porodzie odnaleźli się po 66 latach. Issy Carr (86 l.) z Wielkiej Brytanii mając 20 lat urodziła nieślubne dziecko. W latach 50. jej rodzice uważali to widocznie za wielką zniewagę i postanowili, że odbiorą niemowlę córce. Choć była pełnoletnia, udało im się w ówczesnych czasach przekonać personel medyczny, by mimo próśb młodej matki chcącej zachować synka, od razu po porodzie zabrać dziecko i przekazać je do adopcji. 20-latka po porodzie zobaczyła je jedynie przez chwilę. Wiedziała tylko, że to chłopiec i nadała mu imię George.

NIE PRZEGAP: Złote SEDESY w rezydencji rosyjskiego szefa drogówki! Wszystko za łapówki

NIE PRZEGAP: 9-latka utonęła ratując 3-letniego brata! Na dnie jeziora wciąż trzymali się za ręce

Issy Carr nigdy nie wybaczyła rodzicom i poświęciła życie na szukanie chłopca. Udało jej się to, gdy ona miała już 86 lat, a jej syn miał 66 i jak się okazało, żył na drugim końcu świata! Brytyjka wykorzystała specjalny portal internetowy zajmujący się poszukiwaniem przodków przy pomocy drzew genealogicznych i badań DNA. Odnalazła w Australii kobietę, która okazała się jej wnuczką. Tym sposobem dotarła do swojego syna. George w adopcyjnej rodzinie otrzymał imię Keith. Dorastał zaledwie kilkadziesiąt kilometrów od miejsca urodzenia, a w wieku 15 lat przeprowadził się z rodziną do Perth w Australii, gdzie mieszka do dziś. Matka i syn wymienili się fotografiami i planują spotkanie, gdy tylko sytuacja pandemiczna na to pozwoli.

NIE PRZEGAP: Wielka zemsta na królowej Elżbiecie II i księżnej Kate! Meghan uknuła plan

Jak rozmawiać z dzieckiem o adopcji
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE