Zwłoki trójki dzieci w domku. Na drzwiach kartka: "Lepiej nie wchodź na górę" [ZDJĘCIA]

2020-01-26 13:45 PMar
Morderstwo w Irlandii
Autor: Garda Press Office Morderstwo w Irlandii

Dramatyczne wieści z Irlandii. Jak informuje "The Sun", w jednym z domów w wiosce Newcastle (w hrabstwie Południowy Dublin) znaleziono ciała trójki dzieci w wieku 9, 7 i 3 lat. Zostały one najprawdopodobniej uduszone lub otrute. Co więcej, na drzwiach wejściowych do domu wisiała kartka z zagadkową wiadomością.

Rodzeństwo Conor, Darragh i Carla McGinley zostało odnalezione na górze domu, w którym na co dzień mieszkali. Według wstępnych ustaleń irlandzkich śledczych dzieci mogły zostać otrute, odurzone narkotykami lub uduszone. Śledztwo jest jeszcze na wczesnym etapie i wciąż trwa oczekiwanie na wyniki sekcji zwłok wszystkich ofiar.

Zagadkę potęguje fakt, że na drzwiach domu ktoś (morderca?) zostawił kartkę o treści: - Nie wchodź na górę, zadzwoń na 999.

Jedyne, co dotychczas ujawniono to fakt, że nie zauważono żadnych śladów włamania do budynku. Ujawniono także, że w pobliżu odnaleziono błąkającą się po ulicy 40-latkę, która jest krewną dzieci (najprawdopodobniej ich matką). Miała sprawiać wrażenie zrozpaczonej. Przewieziono ją do szpitala w Dublinie, ale nie zdradzono dotychczas, co zeznała śledczym.

Jak donoszą brytyjskie media, śledztwo w sprawie zabójstwa trójki rodzeństwa jest jeszcze na bardzo wczesnym etapie. Przyczyny zdarzenia pomoże wyjaśnić sekcja zwłok.

Najnowsze