Bohaterowie serialu poszkodowani w karambolu. 4 samochody zderzyły się w Kaczorowie [ZDJĘCIA]

2019-12-02 10:04 mar

W niedzielę wieczorem pod wiaduktem w Kaczorowie w powiecie jaworskim zderzyły się 4 samochody. Wśród uczestników karambolu byli bohaterowie serialu dokumentalnego „Królowe życia".

Do groźnie wyglądającego karambolu doszło w niedzielę (1 grudnia) ok. godz. 18. Na łuku drogi pod wiaduktem kolejowym w Kaczorowie zderzyły się 4 samochody osobowe. W pojazdach podróżowało łącznie 9 osób. Na szczęście nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Jednym z samochodów, który został rozbity, podróżowała aktorka znana z serialu „Królowe życia” (to rozgrywająca się na Dolnym Śląsku telenowela dokumentalna, opowiadająca o ludziach, którzy osiągnęli sukces w swoim lokalnym środowisku)- Izabela Macudzińska, a także jej partner Patryk oraz córka i psy.

Na miejscu zdarzenia pojawili się strażacy z OSP KSRG Kaczorów i JRG Jawor, a także policjanci z Jawora i ratownicy medyczni z Legnicy.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca BMW X6, którym podróżowała Iza, spowodował wypadek, zderzając się z volkswagenem sharanem, a następnie w uszkodzone samochody wjechały dwa kolejne pojazdy.