Dolnośląskie: Potężny karambol na A4! Zderzyło się SIEDEM POJAZDÓW!

2019-10-08 17:47 KM
Dolnośląskie: Potężny karambol na A4! Zderzyło się SZEŚĆ POJAZDÓW!
Autor: Pixabay.com Zdjęcie ilustracyjne

Niespokojne popołudnie w województwie dolnośląskim. Jak poinformowały nas służby - na A4 (km 108+000 na odcinku węzeł Budziszów - węzeł Wądroże Wielkie) zderzyło się aż sześć pojazdów! Uwaga kierowcy - spodziewajcie się solidnych utrudnień!

Do wypadku doszło dziś (8 października) po godzinie 16:00.

- Zderzyło się pięć samochodów osobowych i dwie ciężarówki. Na ten moment nie ma informacji o osobach rannych. Jezdnia w kierunku Zgorzelca jest zablokowana. Przewidywany czas trwania utrudnienia to nawet 3 godziny - tłumaczy nam dyżurny Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

Uwaga kierowcy - wyznaczono objazd: węzeł Budziszów - DW363 - S3 - węzeł Legnica Południe. Jeżeli macie możliwość - wybierzcie alternatywną trasę. Na miejscu zdarzenia pracują już służby, w tym policja, która będzie wyjaśniać przyczyny i okoliczności tego zdarzenia. Do sprawy z pewnością wrócimy!

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź innego niepokojącego zdarzenia we Wrocławiu i okolicach - dajcie nam znać. Czekamy na wasze wiadomości na Facebooku. Redakcja ESKA INFO Wrocław jest do waszej dyspozycji.