Koronawirus we Wrocławiu. Policjanci z komisariatu wodnego apelują o pozostanie w domach [WIDEO]

2020-03-26 10:20 mar
Policjanci z komisariatu wodnego apelują o pozostanie w domach
Autor: materiały policji

W związku z rozprzestrzeniającą się epidemią koronawirusa policjanci na terenie całego Dolnego Śląska apelują do mieszkańców o pozostanie w domu. Oprócz sprzętu nagłaśniającego wykorzystywanego w radiowozach, do akcji wkroczyła łódź policyjna z policjantkami z Komisariatu Wodnego Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu.

Dolnośląscy policjanci apelują do mieszkańców, aby w trosce o własne bezpieczeństwo oraz bezpieczeństwo swoich bliskich, pozostali w domach. Apele policji o pozostanie w domach słychać na ulicach wielu dolnośląskich miast. Najczęściej dobiegają z megafonów zamontowanych na jeżdżących po ulicach radiowozów. We Wrocławiu natomiast do akcji wkroczyła łódź policyjna z policjantkami z Komisariatu Wodnego Komendy Wojewódzkiej Policji.

- Aby nie narazić siebie i swojej rodziny na niebezpieczeństwo zarażenia koronawirusem, pamiętajmy, aby wychodzenie z domu ograniczyć do niezbędnego minimum - przypomina nadkom. Kamil Rynkiewicz z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu. - Unikajmy w miarę możliwości funkcjonowania większych grupach. Jeżeli nie ma ku temu wyraźnej potrzeby, wynikającej z konieczności zaspokojenia podstawowych potrzeb (niezbędne zakupy, zaopatrzenie w lekarstwa), nie wychodźmy z domu.

Koronawirus. Posłuchaj o faktach i mitach. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami
SUPER RAPORT - odc. 4

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.