Masz kredyt we frankach? Możesz liczyć na bezpłatną poradę we Wrocławiu [AUDIO]

2020-01-14 8:04 Krzysiek Staszkiewicz
Masz kredyt we frankach? Możesz liczyć na bezpłatną poradę
Autor: Elionas/CC0/pixabay.com Masz kredyt we frankach? Możesz liczyć na bezpłatną poradę

W środę (15 stycznia) na Uniwersytecie Wrocławskim odbędzie się konferencja, podczas której będzie można dowiedzieć się, jak poradzić sobie z kredytem we frankach szwajcarskich.

Dolnośląscy frankowicze mają szansę pozbyć się problemu ze swoim kredytem. Od zeszłego roku ok. 90 proc. spraw sądowych rozpatrywanych jest pozytywnie. Tego, jak walczyć z bankiem będzie można dowiedzieć się bezpłatnie w środę, 15 stycznia. Konferencja rozpocznie się o godz. 15 w budynku Uniwersytetu Wrocławskiego przy ul. Uniwersyteckiej 22/26 (sala 2d).

- Na konferencji pojawią się przede wszystkim praktycy, czyli mecenasi, którzy prowadzą już postępowania w znacznej ilości. Będzie również Powiatowy Rzecznik Praw Konsumenta. Będzie można posłuchać, co mają do powiedzenia i usłyszeć coś, co może pomóc każdemu z posiadaczy kredytu we frankach - mówi organizator, Paweł Artymionek.

Współorganizatorami wydarzenia są: Stowarzyszenie Stop Bankowemu Bezprawiu, Kancelaria Prawna Optima Legal Consulting Radcy Prawnego Paweł Artymionek oraz Kancelaria Prawna Radcy Prawnego Adam Sobota. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, ale wcześniej należy się zarejestrować na stronie: https://w-twojej-sprawie-kredyty-waloryzowane-do-franka.konfeo.com

Więcej o konferencji dla frankowiczów w materiale reportera Radia ESKA, Krzyśka Staszkiewicza: