MPK pochwaliło się 15 dniami bez wykolejenia. 11 minut później wykoleił się kolejny tramwaj!

2020-02-11 18:54 mar
Kontrola biletów w MPK Wrocław
Autor: mar

MPK Wrocław w poniedziałek pochwaliło się na swoim profilu, że już od 15 dni nie doszło do żadnego wykolejenia tramwaju. Zaledwie 11 minut później na pl. Staszica wykoleił się kolejny tramwaj. To się nazywa wyczucie czasu!

MPK Wrocław postanowiło pochwalić się swoją passą bez wykolejenia tramwaju. W poniedziałek (10 lutego) o godz. 18:34 na swoim profilu na Facebooku przewoźnik opublikował post, w którym ogłosił, że już od 15 dni we Wrocławiu nie wykoleił się żaden tramwaj. Trudno o lepsze wyczucie czasu. Zaledwie 11 minut po opublikowaniu posta, o godz. 18:45 na pl. Staszica wykoleił się kolejny tramwaj.

Wrocławskie tramwaje w ostatnim czasie stały się słynne ze względu na swoje wykolejenia. Do tego stopnia, że w styczniu jedna z firm bukmacherskich przyjmowała zakłady, czy w 2020 roku tramwaje we Wrocławiu wykoleją się więcej niż 100 razy.

CZYTAJ WIĘCEJ: Bukmacher przyjmuje zakłady, ile razy wykoleją się tramwaje we Wrocławiu!

W 2019 roku tramwaje we Wrocławiu wykolejały się ponad 100 razy - jak wyliczyli działacze „Akcji Miasto”, setne wykolejenie tramwaju w 2019 roku miało miejsce 24 października. W poprzednich latach było niewiele lepiej. Nic zatem dziwnego, że MPK postanowiło pochwalić się swoją wyjątkową passą. Gdyby tylko nie zapeszyli...