Napadli rodzinę w jej własnym domu! Skopali mężczyznę i pobili kobiety!

2019-11-07 14:29 mar
Napadli rodzinę w jej własnym domu
Autor: materiały policji

Pięcioro napastników wtargnęło do domu w gminie Lubin. Trzech mężczyzn i dwie kobiety najpierw skopało i pobiło 31-letniego mężczyznę, a następnie poturbowało jego matkę i siostrę. Powodem napaści była zazdrość o partnerkę jednego z napastników.

Do szokującego zdarzenie doszło w gminie Lubin. Jeden z późniejszych napastników, zazdrosny o swoją partnerkę, odwiedził 31-letniego mieszkańca gminy Lubin w jego własnym domu. Gdy agresywny mężczyzna został wyproszony z mieszkania, zadzwonił po członków swojej rodziny.

Wkrótce na miejscu zjawili się dwaj mężczyźni w wieku 31 i 35 lat wraz ze swoimi żonami w wieku 26 i 28 lat. Cała piątka siłą wtargnęła do mieszkania 31-latka i zaczęła go bić. Napastnicy kopali mężczyznę po całym ciele, aż w jego obronie stanęły jego matka i siostry. Wtedy obie kobiety zostały zaatakowane przez żony napastników.

Gdy napastnicy uciekli, pobity mężczyzna zawiadomił policję. Na miejscu pojawił się też zespół pogotowia ratunkowego, jednak żadna z pokrzywdzonych osób nie wymagała hospitalizacji.

Napadli rodzinę w jej własnym domu
Autor: materiały policji

Napastnicy zostali zatrzymani jeszcze tego samego dnia. Cała piątka trafiłą do aresztu. Wszyscy usłyszeli już zarzuty. Odpowiedzą m.in. za pobicie, naruszenie miru domowego i kierowanie gróźb karalnych. Grozi im kara do 8 lat pozbawienia wolności.