Niebezpiecznie na autostradzie A4! OSIEM OSÓB rannych!

2019-08-18 20:27 KM
Groźny wypadek na A4. Osiem osób rannych!
Autor: Pixabay.com Zdjęcie ilustracyjne

Końcówka długiego weekendu to dla wielu Polaków czas powrotów z urlopu. Niestety idą za tym niebezpieczne zdarzenia drogowe. Tak było również w województwie dolnośląskim, a konkretniej na autostradzie A4, gdzie mieliśmy wypadek z udziałem aż trzech samochodów osobowych.

Do poważnego wypadku z udziałem trzech samochodów osobowych doszło tuż po godzinie 19:00. Wszystko działo się na odcinaku autostrady A4 między węzłami Pietrzykowice i Kąty Wrocławskie.

- Osiem osób zostało rannych. Zablokowany został jeden pas jezdni w kierunku Zgorzelca. Przewidywany czas trwania utrudnienia to około 3 godziny - informuje nas dyżurny Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

Na miejsce dotarły już odpowiednie służby. Na ten moment nie znamy jeszcze przyczyn całego zdarzenia. Ustali je policja.

Apelujemy do naszych czytelników o rozwagę za kierownicą. W najbliższych godzinach ruch może być całkiem spory. Uważajcie na siebie i zdejmijcie nogę z gazu! Na drogach spotkacie policjantów, którzy prowadzą akcję "Bezpieczny weekend". Jak podkreślają funkcjonariusze - nie będzie taryfy ulgowej!

Jeżeli byliście świadkami niepokojącego wydarzenia w regionie, bądź chcecie ostrzec innych o utrudnieniach - napiszcie do nas! Redakcja ESKA INFO Wrocław pozostaje do waszej dyspozycji. Możecie się skontaktować m.in. za pośrednictwem Facebooka. Takie komunikaty mogą pomóc innym ominąć punkty, gdzie mamy do czynienia ze sporymi zatorami!