Pociągi do Pragi zawieszone! Kursowały tylko dwa miesiące!

2020-02-27 9:50 GE
Pociągi do Pragi tymczasowo zawieszone
Autor: Leo Express Pociągi do Pragi tymczasowo zawieszone

Od 1 marca nie pojedziemy pociągiem na weekend do Pragi. Bezpośrednie połączenia z Wrocławia zostaną tymczasowo zawieszone. Pociągi na tej bardzo popularnej trasie kursowały zaledwie od 15 grudnia.

Jak informują Koleje Dolnośląskie, pociągi relacji Wrocław - Praga obsługiwane przez przewoźnika Leo Express zostaną zawieszone w okresie od 1 marca do 30 kwietnia. Ma to związek z pracami remontowymi na odcinku Lichkov – Usti nad Orlici.

Sprzedaż biletów na to połączenie w okresie zawieszenia kursów nie jest prowadzona. Anulowane zostały również bilety zakupione przez pasażerów wcześniej. Zgodnie z zapowiedzią przewoźnika, połączenia do Pragi wrócą 30 kwietnia, a więc przed samą majówką.

Bezpośrednie pociągi z Wrocławia do Pragi kursują od 15 grudnia 2019 roku. Połączenie to zostało utworzone we współpracy Kolei Dolnośląskich z czeskim przewoźnikiem Leo Express. Pociągi kursują w piątki, soboty i niedziele, a podróż ze stolicy Dolnego Śląska do stolicy Czech trwa 5 godzin. Połączenie okazało się strzałem w dziesiątkę, a zainteresowanie nim jest ogromne.

Pacjentka po przeszczepie nerki

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.