Rusza sprzedaż biletów na najważniejszy mecz w sezonie!

2019-08-13 13:26 GE
Stadion Olimpijski
Autor: Ewa Gazda Stadion Olimpijski

O godz. 15.00 rozpocznie się sprzedaż biletów na mecz Sparta Wrocław - Unia Leszno. To będzie ostatni mecz rundy zasadniczej i jednocześnie spotkanie decydujące o tym, kto zakończy tę część sezonu na pozycji lidera tabeli.

25 sierpnia o godz. 19.15 Sparta Wrocław podejmie u siebie Unię Leszno. Będzie to ostatnie spotkanie rundy zasadniczej PGE Ekstraligi w tym sezonie. Mecz we Wrocławiu może również zdecydować o tym, która drużyna wejdzie do fazy play-off na pierwszym miejscu.

Sparta Wrocław ma szansę na pozycję lidera, ale będzie to bardzo trudne zadanie. Aby to osiągnąć Spartanie musieliby wygrać nadchodzący mecz za 3 pkt. To oznacza, że Wrocław musi pokonać Leszno w przynajmniej 11 punktami. W pierwszym spotkaniu w Lesznie gospodarze wygrali 50:40.

Unia Leszno ma na swoim koncie tylko jedną przegraną i aktualnie zajmuje pierwsze miejsce w tabeli PGE Ekstraligi z wynikiem 29 pkt. Wrocław z 3 porażkami na koncie traci do lidera 3 punkty. Na Stadionie Olimpijskim obejrzymy wyjątkowe widowisko i to z pewnością przy pełnych trybunach.

Sprzedaż biletów na to spotkanie rozpocznie się we wtorek, 13 sierpnia, o godz. 15.00. Ceny wejściówek od 35 do 80 zł.Bilety dostępne na stronie WTS Sparty Wrocław oraz w Empiku i Kolporterze.