BIJATYKA policjantów we Wrocławiu. Nie uwierzysz o co poszło

2019-11-08 11:36 AC
49-letni mężczyzna przyjął 500 złotowy mandat karny, a do jego konta policjanci dopisali 10 punktów karnych
Autor: Policja Podlaska 49-letni mężczyzna przyjął 500 złotowy mandat karny, a do jego konta policjanci dopisali 10 punktów karnych

Samochodów coraz więcej, miejsc parkingowych dalej jak na lekarstwo. Kłopoty z parkowaniem doprowadziły do awantury nawet... wrocławskich policjantów, którzy według relacji Gazety Wrocławskiej mieli pobić się o miejsce na parkingu.

Awantura rozegrała się 30 października na ulicy Sołtysowickiej w godzinach popołudniowych. Według relacji czytelnika gazety - jeden z policjantów miał zajechać komuś drogę, a drugi miał na to bardzo nerwowo zareagować. Jak twierdzi rozmówca GW - na miejscu interweniowali inni funkcjonariusze, dwa radiowozy.

Informacje precyzuje jednak Łukasz Dutkowiak z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu. Jak twierdzi - między policjantami, którzy nie byli w czasie służby, doszło do utarczki słownej i nikt nikogo nie uderzył. Dodatkowo do "interwencji" nie ściągano radiowozów z miasta, a na miejsce podjechali mundurowi, którzy byli w pobliżu, by pomóc w rozwiązaniiu konfliktu.

W sprawie "słownej utarczki" wszczęto postępowanie. Komendant Miejski Policji we Wrocławiu zażądał przeprowadzenie czynności, które wyjaśnią dokładne okoliczności tego zdarzenia.