Ten obrzydliwy pedofil niebawem może być na wolności!

2019-10-23 8:16 MT
Pedofil Tomasz Ł.
Autor: Tomasz Gola Pedofil

Czy Tomasz Ł., obrzydliwy pedofil ze Świdnicy, znowu będzie na wolności? Niestety, jest taka możliwość. Zboczeniec 6 listopada kończy odsiadywać wyrok!

O Tomaszu Ł. pisaliśmy wielokrotnie. Mężczyzna pierwszy wyrok za krzywdzenie dzieci usłyszał wiele lat temu. To właśnie ten wyrok kończy odsiadywać w listopadzie. W czasie gdy przebywał w więzieniu – zachorował na stwardnienie rozsiane. Z tego powodu opuścił więzienie i przebywał w domu.

Choroba i fakt, że porusza się na wózku inwalidzkim, nie przeszkodziły mu w kolejnych ohydnych czynach. Zgwałcił bowiem 5-letniego chłopczyka, syna sąsiadki. Ale wciąż pozostawał na wolności, bo w Polsce podobno nie było więzienia z opieką lekarską, w którym chory mógłby przebywać.

Dopiero po tym, jak opisaliśmy ten skandal, takie więzienie się znalazło i pedofil trafił za kratki.

Ale za ostatni gwałt zboczeniec nie został jeszcze skazany. Dotąd nie usłyszał wyroku, dlatego też jest obawa, że 6 listopada opuści więzienie i znowu będzie zagrożeniem dla dzieci.

Prokuratura ze Świdnicy ma jednak plan, co zrobić, żeby pedofil pozostał za kratkami. - Zwrócimy się do sądu, żeby mężczyzna został tymczasowo aresztowany – mówi nam prokurator Marek Rusin, szef Prokuratury Rejonowej w Świdnicy.

Wtedy w areszcie poczeka na wyrok za ostatni gwałt. Równocześnie Tomasz Ł. może zostać również objęty ustawą o bestiach, która – bez względu na czekający wyrok – pozwoli odizolować go od społeczeństwa.