Tłumy przyjdą na mecz Śląsk - Legia! Zostały ostatnie bilety! Sprawdź, gdzie je kupisz

2019-12-08 13:20 MT

Wszystko wskazuje na to, że na dzisiejszym (godz. 17.30) meczu Śląska Wrocław z Legią Warszawa, na trybunach Stadionu Wrocław zasiądzie ponad 30 tysięcy kibiców! Gdzie można jeszcze kupić bilet?

Śląsk Wrocław jest liderem, a Legia zajmuje 3 pozycję. Drużyna ze stolicy Dolnego Śląska gra ostatnio świetnie i wygrała pięć spotkań z rzędu. Obie drużyny dzielą w tabeli raptem dwa punkty. To wszystko sprawia, że mecz cieszy się ogromnym zainteresowaniem kibiców! Już teraz pewne jest, że będzie najwyższa frekwencja we Wrocławiu od czasu pamiętnego meczu z Sevillą (sezon 2013/14,) gdy na trybunach zasiadł komplet widzów (41955).

Warto jednak dodać, że wtedy na stadionie nie było kibiców gości, a co za tym idzie sektorów buforowych. Sympatycy Śląska zajęli więc cały stadion.

Teraz jest inaczej, bo fani Legii przybędą w sile 3400 kibiców, no i będą sektory buforowe, na które nie sprzedaje się biletów.

Oznacza to, że w sprzedaży było ok. 34 tysiące biletów. I z tej puli zostało raptem kilka tysięcy. Rano sprzedano 28 tysięcy, pozostało więc już niewiele wejściówek.

Można je jednak wciąż kupić, ale zachęcamy, aby zrobić to jak najszybciej, bo w kasach przed samym meczem może być ścisk, co sprawi, że nie wszyscy kibice obejrzą mecz od początku. Polecamy zwłaszcza zakupy przez internet (www.bilety.slaskwroclaw.pl), wtedy też zapłacimy za wejściówkę nieco mniej.

Jadąc na mecz pamiętajmy, żeby wyjść z domu odpowiednio wcześniej. Na pewno bowiem w okolicy stadionu będą korki. Pewne jest też to, że będą problemy z parkowaniem. Żeby zaoszczędzić sobie nerwów, najlepiej jechać komunikacją miejską – wrocławskie MPK zapewniło dodatkowe kursy tramwajów i autobusów.

Lista stacjonarnych punktów sprzedaży, gdzie można jeszcze kupić ostatnie bilety na mecz Śląsk – Legia:


Kasy stadionu przy ul. Oporowskiej

Kasy Stadionu Wrocław od ul. Królewieckiej

FanShop #NaStadionie

Kolporter Galeria Wnętrz Domar, ul. Braniborska 14.

Kolporter, ul. Nowowiejska 31.

Kolporter Pasaż Grunwaldzki.

Kolporter, Galeria Handlowa Sky Tower, poziom 0.

Kolporter, ul. Hubska 102/118 (supermarket Auchan).

Kolporter, Galeria Magnolia Park, ul. Legnicka 58.

Sklep PIWOWAR, Pasaż Millenium, ul. Dzierżoniowska 5, Strzelin.