Tragiczna śmierć we Wrocławiu. Tramwaj rozjechał kibica Śląska [ZDJĘCIA]

2019-09-22 14:08 RS

Tragiczny wypadek we Wrocławiu. 21 września pod kołami tramwaju zginął kibic, który szedł na mecz Śląska z Zagłębiem Lubin (4:4). 38-latek był reanimowany, niestety nie udało się go uratować.

Wypadek miał miejsce w sobotę 21 września około godziny 18.30 na przystanku "Kwiska". Jak podaje TVN 24 tramwaj linii 31, jadący ulicą Legnicką od centrum w kierunku wrocławskiego stadionu potrącił 38-latka. Wedle relacji świadków zdarzenia mężczyzna stracił równowagę i nagle znalazł się na torowisku. Wówczas potrącił go nadjeżdżający tramwaj.

- Mężczyzna był reanimowany. Niestety, w wyniku doznanych obrażeń zmarł - powiedział dla TVN 24 Łukasz Dutkowiak, rzecznik wrocławskiej policji.

Na miejscu wypadku pracowała policja wraz z prokuratorem. Jak podaje Gazeta Wrocławska 38-latek był kibicem Śląska. W sobotę miał udać się na Stadion Miejski we Wrocławiu, gdzie rozgrywano mecz 9. kolejki PKO Bank Ekstraklasy, między gospodarzami i Zagłębiem Lubin. Mężczyzna stał na przystanku, ale w penym momencie z niewiadomych przyczyn wpadł pod jadący tramwaj.