Trzech złodziei okradło sklep. Rozpoznajecie tych mężczyzn? [ZDJĘCIA]

2020-04-06 15:12 mar

Policjanci poszukują trzech mężczyzn, którzy w styczniu okradli sklep w centrum Wałbrzycha. Łupem złodziei padło prawie 6 tys. zł. Przestępcy zostali nagrani przez kamery monitoringu. Śledczy podejrzewają, że mężczyźni mogą pochodzić spoza Wałbrzycha. Osoby, które rozpoznają złodziei, proszone są o kontakt z wałbrzyską policją.

Do kradzieży doszło 18 stycznia ok. godz. 19:20 w sklepie przy ul. Słowackiego w Wałbrzychu (w okolicy pl. Grunwaldzkiego). Trzech mężczyzn stworzyło tzw. „sztuczny tłok”, po czym jeden z nich wszedł na zaplecze i ukradł prawie 6 tys. zł. Po kradzieży mężczyźni jak gdyby nigdy nic wyszli ze sklepu.

Sprawcy kradzieży zostali nagrani przez kamery monitoringu. Śledczy podejrzewają, że mogą to być osoby spoza Wałbrzycha - mieszkające na terenie ościennych miejscowości lub jednego z sąsiednich powiatów.

Osoby, którzy rozpoznają nagranych mężczyzn lub mają jakąkolwiek wiedzę na temat kradzieży, proszone są o kontakt telefoniczny z dyżurnym komisariatu policji w Wałbrzychu pod nr tel. 47 87-51-332 (całodobowo).

Wrocławscy policjanci patrolują ulice miasta w czasie koronawirusa

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.