biustonosz specjalny

Tego typu bielizna, o ile zostanie odpowiednio dobrana, jest w stanie skutecznie podkreślić atuty naszego biustu i zatuszować jego mankamenty.

Jak dobrać biustonosz do małych piersi

Posiadaczki niewielkiego biustu najkorzystniej prezentować będą się w modelu typu „plunge”, z nisko kończącymi się fiszbinami na środku, które zbierają piersi i wypychają je do przodu. Równie dobre rozwiązanie w tym przypadku to wersja „half cup”, czyli z miseczką ½ – doskonale podnosi ona i eksponuje biust.

Dopasowujemy biustonosz do dużych piersi

W przypadku dużego biustu kluczem jest odpowiednio ścisły obwód i miseczki obejmujące całe piersi. Warto zaopatrzyć się w fason typu „balkonetka”, czyli o miseczce ¾ lub „full cup” – zabudowany i zakrywający biust w całości.

biustonosze ze sklepu cellbes białe biustonosze fioletowe biustonosze zielone biustonosze biustonosze ze sklepu mustache.pl biustonosze under armour biustonosze gorsenia biustonosze ze sklepu bibloo.pl biustonosze audace biustonosze ze sklepu decathlon.pl

biustonosz specjalny - zobacz wybrane produkty

Biustonosz z usztywnianymi miseczkami i zapięciem z przodu, zachwyca przede wszystkim specjalnym krojem tyłu.

Biustonosz bez fiszbinów, w specjalnym odciążającym ramiona i plecy fasonie na szerokich, wyściełanych ramiączkach. Miseczki i ramiączka zdobione kwiatowym haftem.

Biustonosz bez fiszbinów, z efektownego materiału z połyskiem. Specjalny fason pomniejsza optycznie biust. Miseczki bezszwowe, nie odznaczają się pod ubraniem.

Biustonosz bez fiszbinów, z efektownego materiału z połyskiem. Specjalny fason pomniejsza optycznie biust. Miseczki bezszwowe, nie odznaczają się pod ubraniem.

Elegancki biustonosz typu minimizer zdobiony animalistycznym deseniem i eleganckimi koronkowymi wstawkami w górnej części miseczek. Szerokie wyściełane ramiączka. Specjalny fason pomniejszający optycznie biust wyczarowując jednocześnie piękny dekolt.

Biustonosz typu minimizer zachwycający swoim romantycznym designem z wstawkami z delikatnie prześwitującej koronki w miseczkach i na ramiączkach. Specjalny fason pomniejszający optycznie biust. Wygodne szerokie, wyściełane ramiączka.

Biustonosz typu minimizer w specjalnym fasonie pomniejszającym optycznie biust. Szerokie, wyściełane ramiączka oraz fiszbiny zapewniają wygodne noszenie. Zdobiony koronką w kwiaty w górnej części miseczki oraz małą kokardką.

Biustonosz bez fiszbinów zdobiony kwiatową koronką, w specjalnym fasonie odciążającym ramiona i plecy, dzięki czemu świetny szczególnie dla pań z dużym obwodem biustu. Wyściełane, szersze i regulowane ramiączka.

Biustonosz typu minimizer idealny dla kobiet z dużym obwodem biustu. Specjalny fason pomniejsza optycznie biust, a szerokie, wyściełane ramiączka odciążają ramiona. Dekoracyjne koronkowe wstawki. Maite Kelly poleca: „Biustonosz ten doskonale dopasowuje się do sylwetki i tym samym dowodzi, że zmysłowy wygląd oraz wygoda wcale nie muszą się wykluczać. I love it!”

Biustonosz minimizer zachwycający swoim designem oraz wygodnym fasonem na szerokich, wyściełanych ramiączkach. Specjalny krój pomniejsza optycznie biust, z miseczkami na fiszbinach kształtującymi jednocześnie piękny dekolt. Ozdobbe koronkowe wstawki.

Biustonosz damski minimizer, idealny dla pań z dużym obwodem w biuście. Specjalny fason pomniejsza optycznie biust o jeden rozmiar miseczki. Regulowane, szerokie, wyściełane ramiączka. Atrakcyjny design poprzez połączenie różnych materiałów.

Biustonosz typu minimizer zdobiony zawsze modnym deseniem w kropki. Na fiszbinach. Specjalny fason pomniejszający optycznie biust zapewniając jednocześnie stabilne podtrzymywanie biustu. Zapięcie oraz regulowane ramiączka szersze w większych rozmiarach miseczek.

Biustonosz typu minimizer łączący funkcjonalność z eleganckim wyglądem. Specjalny fason pomniejszający optycznie biust. Miseczki na fiszbinach oraz regulowane ramiączka zapewniają optymalne podtrzymywanie biustu. Górna część miseczek z delikatnie prześwitującego materiału.

Biustonosz w specjalnym fasonie na wyściełanych, regulowanych ramiączkach idealnie podtrzymuje biust odciążając ramiona i plecy. Ramiączka i zapięcie z tyłu szersze w większych rozmiarach. Ozdobne koronkowe wstawki i mała kokardka.

Biustonosz minimizer w specjalnym fasonie pomniejszającym optycznie biust, dzięki czemu idealny dla pań z dużym obwodem w biuście. Szerokie, wyściełane ramiączka odciążają ramiona i plecy. Zdobiony atrakcyjnym nadrukiem i koronkowymi wstawkami.

Elastyczny biustonosz na fiszbinach. Specjalny fason pomniejszający optycznie biust. Fiszbiny i wyściełane ramiączka zapewniają stabilne podtrzymywanie biustu. Zapięcie z tyłu na haftki z 3-stopniową regulacją oraz ramiączka szersze w większych rozmiarach.

Biustonosz minimizer idealny dla pań z dużym obwodem biustu. Specjalny krój pomniejsza optycznie biust o jeden rozmiar miseczki. Szerokie, wyściełane ramiączka odciążają ramiona. Zdobiony wzorem w paski i koronkowymi wstawkami w miseczkach i ramiączkach.

Biustonosz w specjalnym odciążającym plecy i ramiona fasonie, zapewniający wysoki komfort noszenia kobietom z dużym biustem. Zdobiony kwiatowym nadrukiem dookoła, z prześwitującymi wstawkami i koronkową aplikacją. Miseczki bez fiszbinów, świetnie podtrzymują biust. Szerokie, wyściełane, regulowane ramiączka.

Biustonosz odciążający z kolekcji bpc selection, którego wyjątkowy design „maskuje” funkcjonalny fason. Zdobiony kwiatową koronką na miseczkach. Specjalny krój i szerokie, wyściełane ramiączka odciążają plecy. Ramiączka szersze w większych rozmiarach miseczek. Z tyłu zapięcie z 3-stopniową regulacją.

Atrakcyjny biustonosz zdobiony kwiatowym deseniem i prześwitującymi siatkowymi wstawkami nadającymi mu bardzo kobiecy charakter. Specjalny fason z wyściełanymi ramiączkami i gumką pod biustem odciąża ramiona i plecy zapewniając wysoki komfort noszenia, świetny szczególnie dla pań z dużym obwodem biustu.

Biustonosz minimizer przekonujący swoim eleganckim designem z półprześwitującymi koronkowymi wstawkami w górnej części miseczki i na ramiączkach. Specjalny fason pomniejsza optycznie biust. Miseczki na fiszbinach modelują piękny dekolt. Regulowane ramiączka oraz zapięcie z tyłu na haftki szersze w większych rozmiarach.

Biustonosz odciążający przekonujący stonowanym designem pozwalającym na noszenie go do wielu zestawów oraz specjalnym fasonem z bezszwowymi miseczkami, dzięki czemu pozostaje niewidoczny pod t-shirtami oraz szerokimi wyściełanymi ramiączkami odciążającymi plecy i oferującymi wysoki komfort noszenia. Zdobiony kontrastową koronkową wstawką.

Wyjątkowy biustonosz minimizer bez fiszbinów, idealny dla pań z dużym biustem. Specjalny fason pomniejsza optycznie biust, a szerokie, wyściełane ramiączka zapewniają wysoki komfort noszenia i świetne podtrzymywanie biustu. Z przodu koronka w kwiaty na kontrastowej podszewce. Miseczki z koronki. Ozdobne ramiączka.

Biustonosz typu minimizer z kolekcji Pink Collection przekonujący świetnym połączeniem fasonu, funkcjonalnością i wygodą noszenia. Specjalny fason pomniejsza optycznie biust o jeden rozmiar miseczki kształtując jednocześnie piękny dekolt. Szerokie, wyściełane ramiączka odciążają ramiona. Koronkowa wstawka w kwiaty nadają mu bardzo kobiecy charakter.

Znajdź podobne biustonosz specjalny