biustonosz specjalny

Tego typu bielizna, o ile zostanie odpowiednio dobrana, jest w stanie skutecznie podkreślić atuty naszego biustu i zatuszować jego mankamenty.

Jak dobrać biustonosz do małych piersi

Posiadaczki niewielkiego biustu najkorzystniej prezentować będą się w modelu typu „plunge”, z nisko kończącymi się fiszbinami na środku, które zbierają piersi i wypychają je do przodu. Równie dobre rozwiązanie w tym przypadku to wersja „half cup”, czyli z miseczką ½ – doskonale podnosi ona i eksponuje biust.

Dopasowujemy biustonosz do dużych piersi

W przypadku dużego biustu kluczem jest odpowiednio ścisły obwód i miseczki obejmujące całe piersi. Warto zaopatrzyć się w fason typu „balkonetka”, czyli o miseczce ¾ lub „full cup” – zabudowany i zakrywający biust w całości.

brązowe biustonosze biustonosze ze sklepu decathlon.pl biustonosze ze sklepu answear.com biustonosze guess pomarańczowe biustonosze biustonosze undiz biustonosze ze sklepu mall.pl biustonosze ze sklepu sinsay fioletowe biustonosze biustonosze bonprix

biustonosz specjalny - zobacz wybrane produkty

Modny biustonosz minimizer na fiszbinach w specjalnym fasonie pomniejszającym optycznie biust.

Biustonosz minimizer w specjalnym fasonie pomniejszającym optycznie biust o jedną miseczkę.

Biustonosz z usztywnianymi miseczkami i zapięciem z przodu, zachwyca przede wszystkim specjalnym krojem tyłu.

Biustonosz z usztywnianymi miseczkami i zapięciem z przodu, zachwyca przede wszystkim specjalnym krojem tyłu.

Modny biustonosz na fiszbinach i szerokich, wyściełanych ramiączkach. Miseczki zdobione delikatnym haftem. Specjalny fason pomniejsza optycznie biust.

Biustonosz w specjalnym odciążającym fasonie na szerokich, wyściełanych ramiączkach, gwarantującym optymalne podtrzymywanie biustu i wysoki komfort noszenia.

Biustonosz przekonujący wysokim komfortem noszenia i atrakcyjnym designem. Specjalny fason pomniejsza optycznie biust o jeden rozmiar miseczki.

Biustonosz w specjalnym fasonie z wyściełanymi ramiączkami odciążający ramiona i plecy zapewniając jednocześnie optymalne podtrzymywanie biustu i wygodne noszenie.

Biustonosz w specjalnym fasonie bez fiszbinów, obciążający ramiona i plecy zapewniając jednocześnie stabilne i wygodne podtrzymywanie biustu. Szerokie, wyściełane ramiączka.

Biustonosz bez fiszbinów, w specjalnym odciążającym ramiona i plecy fasonie na szerokich, wyściełanych ramiączkach. Miseczki i ramiączka zdobione kwiatowym haftem.

Biustonosz bez fiszbinów, z efektownego materiału z połyskiem. Specjalny fason pomniejsza optycznie biust. Miseczki bezszwowe, nie odznaczają się pod ubraniem.

Biustonosz z kolekcji bpc selection w specjalnym fasonie świetnie podtrzymującym biust, na szerokich, wyściełanych ramiączkach odciążających ramiona i plecy.

Biustonosz minimizer idealny dla kobiet z dużym obwodem biustu. Specjalny fason pomniejsza optycznie biust, z szerokimi, wyściełanymi ramiączkami odciążającymi ramiona.

Biustonosz bez fiszbinów, z efektownego materiału z połyskiem. Specjalny fason pomniejsza optycznie biust. Miseczki bezszwowe, nie odznaczają się pod ubraniem.

Biustonosz w specjalnym fasonie odciążającym plecy i ramiona, świetny dla kobiet z dużym obwodem biustu. Na szerokich, wyściełanych ramiączkach z możliwością regulacji.

Bardzo kobiecy biustonosz typu minimizer z kolekcji bpc selection. Specjalny fason pomniejsza optycznie biust o jeden rozmiar miseczki. Szerokie, wyściełane ramiączka zapewniające wygodne noszenie.

Biustonosz minimizer na fiszbinach pomniejsza optycznie biust, doskonały dla pań z dużym obwodem biustu, do miseczki G. Specjalny fason na fiszbinach optymalnie podtrzymuje biust zapewniając wygodne noszenie.

Stylowy biustonosz minimizer z kolekcji bpc selection zachwyca swoim designem z prześwitującymi wstawkami. Specjalny fason pomniejszający optycznie biust o jeden rozmiar miseczki. Z tyłu zapięcie na haftki.

Biustonosz typu spacer bez fiszbinów, idealny w codziennych zestawach. Specjalny fason zapewnia optymalne podtrzymywanie biustu i wygodę noszenia. Miseczki modelowane bezszwowo, nie wyróżniają się pod ubraniem.

Biustonosz minimizer z nieprześwitującego materiału, w specjalnym fasonie pomniejszającym optycznie biust. Szerokie, wyściełane ramiączka zapewniające wysoki komfort noszenia. Zapięcie z tyłu i ramiączka szersze w większych rozmiarach miseczek.

Biustonosz typu minimizer łączący funkcjonalność z eleganckim wyglądem. Specjalny fason pomniejszający optycznie biust. Miseczki na fiszbinach oraz regulowane ramiączka zapewniają optymalne podtrzymywanie biustu. Górna część miseczek z delikatnie prześwitującego materiału.

Atrakcyjny biustonosz odciążający z kolekcji bpc selection zdobiony wstawkami z kwiatowej koronki, siatkowego materiału i haftem. Na mostku mała kokardka. Specjalny fason na szerokich, wyściełanych ramiączka zapewnia wysoki komfort noszenia.

Biustonosz typu minimizer zdobiony zawsze modnym deseniem w kropki. Na fiszbinach. Specjalny fason pomniejszający optycznie biust zapewniając jednocześnie stabilne podtrzymywanie biustu. Zapięcie oraz regulowane ramiączka szersze w większych rozmiarach miseczek.

Biustonosz minimizer z kolekcji bpc selection, idealny dla pań z dużym obwodem biustu. Specjalny fason pomniejsza optycznie biust o jeden rozmiar miseczki. Wszyte fiszbiny oraz wyściełane ramiączka zapewniają wygodne, stabilne noszenie.

Znajdź podobne biustonosz specjalny