Jak wybrać bluzki dziewczęce cekiny?

Bluzki i koszule dziewczęce powinny znaleźć się w szafie każdej małej wielbicielki mody. Sprawdzają się na wiele szkolnych czy rodzinnych uroczystości. Dostępne w naszej ofercie bluzki i koszule dziewczęce są wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu są nie tylko trwałe i stylowe, ale przede wszystkim funkcjonalne. Wybierając bluzki i koszule dziewczęce kieruj się solidnym wykonaniem, miękkością materiałów i oczywiście gustem swojej pociechy. Pozwól jej uczestniczyć w procesie wybierania ubrań dla dziewczynki, by z przyjemnością je na siebie zakładała. Do wyboru jest cała paleta wzorów i barw, jeśli chodzi o bluzki i koszule dziewczęce, więc z pewnością wybierzecie te idealne, które spełnią Wasze oczekiwania!

bluzki i koszule dziewczęce z falbankami bluzki i koszule dziewczęce txm czarne bluzki i koszule dziewczęce bluzki i koszule dziewczęce ze sklepu hulahop.pl brązowe bluzki i koszule dziewczęce szare bluzki i koszule dziewczęce bluzki i koszule dziewczęce z okrągłym kołnierzem czerwone bluzki i koszule dziewczęce różowe bluzki i koszule dziewczęce bluzki i koszule dziewczęce bez rękawów

bluzki dziewczęce cekiny - zobacz wybrane produkty

Mayoral - Bluzka dziecięca

Mayoral

– Luźny fason.- Obniżona linia ramion.- Okrągły dekolt.- Z tyłu zapięcie na guzik.- Cienki materiał.

-11%

– Prosty fason.- Okrągły dekolt.- Cienka, elastyczna dzianina.- Model z nadrukiem.- Długość rękawa: 45 cm.- Długość: 38 cm.- Szerokość pod pachami: 32 cm.- Wymiary podane dla wzrostu: 118 cm.

– Dopasowany model.- Cienki materiał.- Ozdobne marszczenia.

-33%

– Luźny fason.- Okrągły dekolt.- Długi rękaw.- Model z bufkami.- Z tyłu zapięcie na guzik.- Cienka, nieelastyczna tkanina.- Wzorzysta tkanina.

Mango Kids - Bluzka dziecięca PAULA

Mango Kids

– Dopasowany fason.- Długi rękaw.- Cienka, elastyczna dzianina.

– Prosty fason.- Model z baskinką.- Cienka, nieelastyczna tkanina.

Mayoral - Bluzka dziecięca

Mayoral

– Prosty fason.- Okrągły dekolt.- Cienka, elastyczna dzianina.- Ozdobne marszczenia.- Model z ozdobnymi falbanami.

-14%

– Prosty fason.- Zapięcie na guziki.- Cienka, nieelastyczna tkanina.- Szerokość pod pachami: 28 cm.- Długość rękawa: 32,5 cm.- Długość: 38 cm.- Wymiary podane dla wzrostu: 92 cm.

Mayoral - Bluzka dziecięca 128-167 cm

Mayoral

– Prosty fason.- Model z ozdobnymi falbanami.- Zapięcie na guziki.- Cienka, nieelastyczna tkanina.- Gładka tkanina.

– Luźny fason.- Cienka, nieelastyczna tkanina.- Wzorzysta tkanina.- Model z ozdobną falbaną.- Długość: 32 cm.- Szerokość pod pachami: 27 cm.- Wymiary podane dla wzrostu: 104 cm.

– Prosty fason.- Cienka, nieelastyczna tkanina.- Ozdobne wykończenia.

– Bawełna organiczna uprawiana jest bez użycia niebezpiecznych dla zdrowia substancji chemicznych, chemicznych środków szkodnikobójczych czy nawozów sztucznych.- Luźny fason.- Okrągły dekolt.- Cienki materiał.

– Model z ozdobnymi falbanami.- Prosty fason.- Okrągły dekolt.- Zapięcie na guziki.

– Luźny fason.- Okrągły dekolt.- Z tyłu zapięcie na guzik.- Długi rękaw.- Model z bufkami.- Model z ozdobnymi falbanami.

-33%

Mango Kids - Koszula dziecięca NIL

Mango Kids

– Prosty fason.- Długi rękaw.- Model z bufkami.- Model z kołnierzykiem.- Zapięcie na guziki.- Cienka, nieelastyczna tkanina.

– Luźny model.- Obniżona linia ramion.- Z przodu kieszonki.- Zapięcie na guziki.

Mango Kids - Bluzka LUCIE

Mango Kids

– Prosty fason.- Długi rękaw.- Model z kołnierzykiem.- Zapięcie na guziki.- Model z ozdobnymi falbanami.- Cienka, nieelastyczna tkanina.- Wzorzysta tkanina.

-14%

– Luźny fason.- Długi rękaw.- Model z ozdobnymi falbanami.- Okrągły dekolt.- Cienka, nieelastyczna tkanina.

– Prosty fason.- Model ze stójką.- Z tyłu zapięcie na guzik.- Model z ozdobnymi falbanami.- Cienka, nieelastyczna tkanina.

– Prosty fason.- Model z ozdobnymi falbanami.- Model z ozdobnymi haftami.- Cienka, nieelastyczna tkanina.

-52%

– Prosty fason.- Rękawy z zapinanymi mankietami.- Zapięcie na guziki.- Cienka, nieelastyczna tkanina.

– Prosty fason.- Okrągły dekolt.- Z tyłu zapięcie na guzik.

Mango Kids - Bluzka dziecięca NINA

Mango Kids

– Luźny fason.- Model ze stójką.- Z tyłu zapięcie na guzik.- Tłoczony materiał.- Cienki materiał.- Model z ozdobnymi falbanami.

– Prosty fason.- Model z ozdobnymi falbanami.- Okrągły dekolt.- Cienka, nieelastyczna tkanina.

Znajdź podobne bluzki dziewczęce cekiny