kozaki damskie za kolano szare – buty idealne na każdą porę roku

Kozaki damskie cieszą się ogromną popularnością. Nic w tym dziwnego, bowiem trudno jest znaleźć bardziej kobiece obuwie dla kobiet, które jednocześnie jest komfortowe i uniwersalne. Jeśli dobrze dopasujesz kozaki damskie, zatuszujesz mankamenty swojej figury i podkreślisz zgrabne nogi. Jeśli szukasz wygodnych, ciepłych butów do pracy, zdecyduj się na kozaki damskie na obcasie, które świetnie pasują do ołówkowych spódnic oraz koszul. Skórzane kozaki damskie, np. marki New Look, możesz śmiało nosić na co dzień. Jeśli odpowiednio o nie zadbasz, posłużą Ci przez wiele sezonów. Połącz je z dopasowanymi jeansami bądź legginsami, zwiewnymi sukienkami czy skórzanymi spódnicami. Te wybory to modowe strzały w dziesiątkę.

kozaki damskie ze sklepu bibloo.pl kozaki damskie przed kolano kozaki damskie ze sklepu born2be.pl kozaki damskie na szpilce kozaki damskie na niskim obcasie pomarańczowe kozaki damskie kozaki damskie ze sklepu renee.pl kozaki damskie ze sklepu butymodne.pl czarne kozaki damskie kozaki damskie na słupku

kozaki damskie za kolano szare - zobacz wybrane produkty

-53%

.video-frame{ margin-right: 20px; width:200px; float: left; margin-bottom: 10px;}@media (max-width: 500px){ .product-description__content{ display: flex; flex-direction: column; } .video-frame{ display: block; margin-left: auto; margin-right: auto; } }Kobiecy fason od R.Polański. Wysoka cholewka chroni przed wiatrem i zimnem, to skóra naturalna – zamsz. Buty wyposażono w obcas 6 cm. We wnętrzu butów skóra. We wnętrzu butów znajduje się [...]

-20%

.video-frame{ margin-right: 20px; width:200px; float: left; margin-bottom: 10px;}@media (max-width: 500px){ .product-description__content{ display: flex; flex-direction: column; } .video-frame{ display: block; margin-left: auto; margin-right: auto; } }Kobiecy fason od R.Polański. Wysoka cholewka chroni przed wiatrem i zimnem, to skóra ekologiczna – skóra ekologiczna. Buty wyposażono w obcas 9 cm. Oddychalność zapewnia wnętrze – materiał. Komfort noszenia podnosi [...]

-65%

Na chłodniejsze dni kozaki marki Gino Rossi. Wysoka cholewka chroni przed wiatrem i zimnem, to Skóra naturalna – Zamsz. Fason zyskuje na subtelności dzięki obcasom o wysokości 2,5 cm. Wewnętrzna wyściółka to Materiał, Skóra. Stopa opiera się o wkładkę, to Skóra. Mocna podeszwa to Wysokogatunkowe tworzywo. Ponadczasowa klasyka gatunku.

-20%

Kobiecy fason od R.Polański. Wysoka cholewka chroni przed wiatrem i zimnem, to Skóra ekologiczna – Skóra ekologiczna. Obcas ma w tym modelu wysokość 9,5 cm. Oddychalność zapewnia wnętrze – Materiał. Stopa opiera się o wkładkę, to Skóra. Podeszwa to Wysokogatunkowe tworzywo. Duża rolę w fasonie odgrywa ozdoba: Materiał. Idealne na chłodniejsze dni.

-50%

Szare kozaki – muszkieterki marki BAYLA. Cholewka butów wykonana jest z naturalnej skóry zamszowej wysokiej jakości. Mimo stosunkowo wysokiego obsaca typu słupek (10 cm) buty są bardzo stabilne. Dzięki antypoślizowej podeszwie kozaki nie ślizgają się na nawierzchni. Zamek błyskawiczny z boku butów znacznie ułatwia ich zakładanie. Dodatkowym atutem muszkieterek jest wywijana cholewka w modny wzór [...]

-52%

Zgrabne kozaki marki Bruno Premi. Wysoka cholewka chroni przed wiatrem i zimnem, to Skóra naturalna – Zamsz. Fason zyskuje na subtelności dzięki obcasom o wysokości 3 cm. We wnętrzu butów Skóra. Komfort noszenia podnosi wkładka: Skóra. Podeszwa to Wysokogatunkowe tworzywo. Kozaki wyróżnia ozdoba – Złoty metal. Ponadczasowa klasyka gatunku.

Zgrabne kozaki marki Furla. Wysoka cholewka chroni przed wiatrem i zimnem, to Skóra naturalna – Zamsz. Fason zyskuje na subtelności dzięki obcasom o wysokości 8 cm. Oddychalność zapewnia wnętrze – Skóra. Komfort noszenia podnosi wkładka: Skóra. Podeszwa izoluje przed zimną nawierzchnią, to Wysokogatunkowe tworzywo. Ponadczasowa klasyka gatunku.

-20%

Na chłodniejsze dni kozaki marki R.Polański. Wysoka cholewka chroni przed wiatrem i zimnem, to Skóra naturalna – Nubuk. Obcas ma w tym modelu wysokość 9 cm. We wnętrzu butów Skóra. We wnętrzu butów znajduje się wkładka: Skóra. Mocna podeszwa to Wysokogatunkowe tworzywo. Idealne na chłodniejsze dni.

-36%

Na chłodniejsze dni kozaki marki Caprice. Wysoka cholewka chroni przed wiatrem i zimnem, to Skóra naturalna – Licowa, Materiał – Materiał. Obcas ma w tym modelu wysokość 3,5 cm. Wewnętrzna wyściółka to Futerko, Materiał, Ocieplenie. Stopa opiera się o wkładkę, to Futerko, Ocieplenie. Mocna podeszwa to Wysokogatunkowe tworzywo. Buty wzbogacono o technologię OnAir, Removable Insole. [...]

-9%

Muszkieterki znowu w modzie, tym razem w propozycjach marki R.Polański. Wierzchnią część butów tworzy Materiał – Materiał. Nie zabrakło obcasa o wysokości 5,5 cm. We wnętrzu butów Materiał, Skóra. We wnętrzu butów znajduje się wkładka: Skóra. Trwała podeszwa o dobrej przyczepności to Wysokogatunkowe tworzywo. Wysoka cholewka ma 64,5 cm. Oryginalny fason o komfortowym wykończeniu.

-33%

Na chłodniejsze dni kozaki marki Gioseppo. Wysoka cholewka chroni przed wiatrem i zimnem, to Skóra ekologiczna – Skóra ekologiczna. Obcas ma w tym modelu wysokość 7,5 cm. Wewnętrzna wyściółka to Materiał. We wnętrzu butów znajduje się wkładka: Skóra. Mocna podeszwa to Wysokogatunkowe tworzywo. Buty pasują do ubrań w różnym stylu.

Zgrabne kozaki marki EMU Australia. Wysoka cholewka chroni przed wiatrem i zimnem, to Skóra naturalna – Skóra naturalna (Owcza), Zamsz. Wewnętrzna wyściółka to Ocieplenie, Wełna merynosów. We wnętrzu butów znajduje się wkładka: Ocieplenie, Wełna merynosów. Podeszwa izoluje przed zimną nawierzchnią, to Wysokogatunkowe tworzywo. Buty wzbogacono o technologię EVA. Idealne na chłodniejsze dni.

Na chłodniejsze dni kozaki marki Nessi. Wysoka cholewka chroni przed wiatrem i zimnem, to Skóra naturalna – Welur. Fason zyskuje na subtelności dzięki obcasom o wysokości 8,5 cm. We wnętrzu butów Materiał. Komfort noszenia podnosi wkładka: Materiał. Podeszwa izoluje przed zimną nawierzchnią, to Wysokogatunkowe tworzywo. Buty pasują do ubrań w różnym stylu.

-42%

Kobiecy fason od R.Polański. Wysoka cholewka chroni przed wiatrem i zimnem, to Skóra naturalna – Nubuk. Fason zyskuje na subtelności dzięki obcasom o wysokości 8 cm. Oddychalność zapewnia wnętrze – Skóra. We wnętrzu butów znajduje się wkładka: Skóra. Podeszwa izoluje przed zimną nawierzchnią, to Wysokogatunkowe tworzywo. Buty pasują do ubrań w różnym stylu.

-31%

Na chłodniejsze dni kozaki marki Oleksy. Wysoka cholewka chroni przed wiatrem i zimnem, to Materiał – Materiał. Fason zyskuje na subtelności dzięki obcasom o wysokości 9,5 cm. Oddychalność zapewnia wnętrze – Materiał. We wnętrzu butów znajduje się wkładka: Skóra. Podeszwa izoluje przed zimną nawierzchnią, to Wysokogatunkowe tworzywo. Ponadczasowa klasyka gatunku.

-50%

Na chłodniejsze dni kozaki marki Gino Rossi. Wysoka cholewka chroni przed wiatrem i zimnem, to Skóra naturalna – Zamsz. Buty wyposażono w obcas 7,5 cm. Wewnętrzna wyściółka to Skóra. We wnętrzu butów znajduje się wkładka: Skóra. Podeszwa izoluje przed zimną nawierzchnią, to Wysokogatunkowe tworzywo. Buty pasują do ubrań w różnym stylu.

-58%

Kobiecy fason od Stuart Weitzman. Wysoka cholewka chroni przed wiatrem i zimnem, to Skóra naturalna – Zamsz. Buty wyposażono w obcas 3 cm. Oddychalność zapewnia wnętrze – Materiał, Skóra. Stopa opiera się o wkładkę, to Skóra. Podeszwa to Wysokogatunkowe tworzywo. Ponadczasowa klasyka gatunku.

-30%

Na chłodniejsze dni kozaki marki R.Polański. Wysoka cholewka chroni przed wiatrem i zimnem, to Skóra naturalna – Zamsz, Materiał – Materiał. Buty wyposażono w obcas 5,5 cm. We wnętrzu butów Materiał, Skóra. Komfort noszenia podnosi wkładka: Skóra. Podeszwa izoluje przed zimną nawierzchnią, to Wysokogatunkowe tworzywo. Buty pasują do ubrań w różnym stylu.

-40%

Zgrabne kozaki marki Furla. Wysoka cholewka chroni przed wiatrem i zimnem, to Skóra naturalna – Zamsz. Buty wyposażono w obcas 9 cm. We wnętrzu butów Skóra. Stopa opiera się o wkładkę, to Skóra. Podeszwa to Wysokogatunkowe tworzywo. Idealne na chłodniejsze dni.

-31%

Kobiecy fason od Nessi. Wysoka cholewka chroni przed wiatrem i zimnem, to Skóra naturalna – Zamsz. Buty wyposażono w obcas 7 cm. We wnętrzu butów Materiał. Stopa opiera się o wkładkę, to Materiał. Mocna podeszwa to Wysokogatunkowe tworzywo. Kozaki zyskują indywidualny charakter dzięki ozdobie: Srebrny metal. Ponadczasowa klasyka gatunku.

-53%

.video-frame{ margin-right: 20px; width:200px; float: left; margin-bottom: 10px;}@media (max-width: 500px){ .product-description__content{ display: flex; flex-direction: column; } .video-frame{ display: block; margin-left: auto; margin-right: auto; } }Kobiecy fason od Solo Femme. Wysoka cholewka chroni przed wiatrem i zimnem, to skóra naturalna – nubuk. Obcas ma w tym modelu wysokość 3,5 cm. Oddychalność zapewnia wnętrze – filc, ocieplenie, [...]

Kobiecy fason od Nessi. Wysoka cholewka chroni przed wiatrem i zimnem, to Skóra naturalna – Welur. Fason zyskuje na subtelności dzięki obcasom o wysokości 7 cm. Wewnętrzna wyściółka to Materiał. Stopa opiera się o wkładkę, to Materiał. Mocna podeszwa to Wysokogatunkowe tworzywo. Ponadczasowa klasyka gatunku.

-31%

Na chłodniejsze dni kozaki marki Nessi. Wysoka cholewka chroni przed wiatrem i zimnem, to Skóra naturalna – Welur. Fason zyskuje na subtelności dzięki obcasom o wysokości 8,5 cm. Wewnętrzna wyściółka to Materiał. We wnętrzu butów znajduje się wkładka: Skóra. Mocna podeszwa to Wysokogatunkowe tworzywo. Idealne na chłodniejsze dni.

-27%

Kozaki marki Bayla wykonane z wysokiej jakości skóry naturalnej zamszowej w kolorze szarym.Wyściółka i wkładka wykonana z materiału miękkiego w kolorze czarnym. Buty na wygodnym 5-centymetrowym obcasie typu klocek. Kozaki o długości cholewki za kolano. Obuwie zapianane na zamek (nie na całej długości). Klasyczna długość oraz kształt cholewki dopasowanej do nogi.Optycznie wysmuklają nogi. Idealny wybór dla Pań, [...]

Znajdź podobne kozaki damskie za kolano szare