kozaki damskie zimowe za kolano – buty idealne na każdą porę roku

Kozaki damskie cieszą się ogromną popularnością. Nic w tym dziwnego, bowiem trudno jest znaleźć bardziej kobiece obuwie dla kobiet, które jednocześnie jest komfortowe i uniwersalne. Jeśli dobrze dopasujesz kozaki damskie, zatuszujesz mankamenty swojej figury i podkreślisz zgrabne nogi. Jeśli szukasz wygodnych, ciepłych butów do pracy, zdecyduj się na kozaki damskie na obcasie, które świetnie pasują do ołówkowych spódnic oraz koszul. Skórzane kozaki damskie, np. marki New Look, możesz śmiało nosić na co dzień. Jeśli odpowiednio o nie zadbasz, posłużą Ci przez wiele sezonów. Połącz je z dopasowanymi jeansami bądź legginsami, zwiewnymi sukienkami czy skórzanymi spódnicami. Te wybory to modowe strzały w dziesiątkę.

białe kozaki damskie żółte kozaki damskie kozaki damskie carinii kozaki damskie zapato kozaki damskie ze sklepu casu kozaki damskie za kolano kozaki damskie na szpilce kozaki damskie ze sklepu butymodne.pl kozaki damskie przed kolano kozaki damskie emu australia

kozaki damskie zimowe za kolano - zobacz wybrane produkty

-50%

Kobiecy fason od Gino Rossi. Wysoka cholewka chroni przed wiatrem i zimnem, to Skóra naturalna – Zamsz. Obcas ma w tym modelu wysokość 4 cm. Wewnętrzna wyściółka to Materiał, Skóra ekologiczna. We wnętrzu butów znajduje się wkładka: Skóra. Podeszwa izoluje przed zimną nawierzchnią, to Wysokogatunkowe tworzywo. Kozaki wyróżnia ozdoba – Skóra naturalna. Ponadczasowa klasyka gatunku.

-21%

Zgrabne kozaki marki R.Polański. Wysoka cholewka chroni przed wiatrem i zimnem, to Skóra naturalna – Zamsz. Buty wyposażono w obcas 8,5 cm. Wewnętrzna wyściółka to Materiał, Skóra. Stopa opiera się o wkładkę, to Skóra. Mocna podeszwa to Wysokogatunkowe tworzywo. Buty pasują do ubrań w różnym stylu.

-30%

Zgrabne muszkieterki od R.Polański. Wierzchnią część butów tworzy Materiał – Materiał. Fason wzbogacono o obcas o wysokości 5 cm. We wnętrzu butów Materiał. We wnętrzu butów znajduje się wkładka: Materiał. Podeszwa to Wysokogatunkowe tworzywo. Wysoka cholewka ma 65,5 cm. Zgrabny fason na chłodniejsze dni.

-57%

Kobiecy fason od Stuart Weitzman. Wysoka cholewka chroni przed wiatrem i zimnem, to Skóra naturalna – Zamsz. Obcas ma w tym modelu wysokość 7 cm. We wnętrzu butów Skóra. We wnętrzu butów znajduje się wkładka: Skóra. Podeszwa to Wysokogatunkowe tworzywo. Idealne na chłodniejsze dni.

-15%

Zgrabne kozaki marki Eva Minge. Wysoka cholewka chroni przed wiatrem i zimnem, to Skóra naturalna – Zamsz. Obcas ma w tym modelu wysokość 3,5 cm. Wewnętrzna wyściółka to Filc, Ocieplenie. Komfort noszenia podnosi wkładka: Filc, Ocieplenie. Mocna podeszwa to Wysokogatunkowe tworzywo. Kozaki zyskują indywidualny charakter dzięki ozdobie: Skóra naturalna, Srebrny metal, Cyrkonie. Idealne na chłodniejsze [...]

-21%

Wysokie buty marki Oleksy. Wierzchnią część butów tworzy Skóra naturalna – Zamsz. Fason wzbogacono o obcas o wysokości 9 cm. We wnętrzu butów Materiał. Wkładka to Skóra. Podeszwa to Wysokogatunkowe tworzywo. Wysoka cholewka ma 68 cm. Wydłużają nogi i dobrze wyglądają noszone do spodni i spódnic.

-40%

Na chłodniejsze dni kozaki marki Gino Rossi. Wysoka cholewka chroni przed wiatrem i zimnem, to Skóra naturalna – Zamsz. Buty wyposażono w obcas 2,5 cm. We wnętrzu butów Skóra. Stopa opiera się o wkładkę, to Skóra. Podeszwa to Wysokogatunkowe tworzywo. Buty pasują do ubrań w różnym stylu.

-50%

Zgrabne kozaki marki Gino Rossi. Wysoka cholewka chroni przed wiatrem i zimnem, to Skóra naturalna – Zamsz. Buty wyposażono w obcas 2 cm. Oddychalność zapewnia wnętrze – Materiał, Skóra. We wnętrzu butów znajduje się wkładka: Skóra. Podeszwa izoluje przed zimną nawierzchnią, to Wysokogatunkowe tworzywo. Buty pasują do ubrań w różnym stylu.

-9%

Na chłodniejsze dni kozaki marki R.Polański. Wysoka cholewka chroni przed wiatrem i zimnem, to Skóra ekologiczna – Skóra ekologiczna. Obcas ma w tym modelu wysokość 9 cm. Wewnętrzna wyściółka to Materiał, Skóra. We wnętrzu butów znajduje się wkładka: Skóra. Podeszwa to Wysokogatunkowe tworzywo. Buty pasują do ubrań w różnym stylu.

-25%

Kobiecy fason od Geox. Wysoka cholewka chroni przed wiatrem i zimnem, to Skóra naturalna – Licowa, Zamsz. Buty wyposażono w obcas 3,5 cm. Wewnętrzna wyściółka to Materiał, Skóra. Komfort noszenia podnosi wkładka: Skóra. Mocna podeszwa to Wysokogatunkowe tworzywo. Model wyposażono w technologię Geox Respira. Kozaki wyróżnia ozdoba – Metal, Ozdoba nie jest odpinana, Skóra naturalna. [...]

Kobiecy fason od Simen. Wysoka cholewka chroni przed wiatrem i zimnem, to Skóra naturalna – Licowa, Zamsz. Obcas ma w tym modelu wysokość 4 cm. Wewnętrzna wyściółka to Filc, Materiał, Ocieplenie. Stopa opiera się o wkładkę, to Filc, Ocieplenie. Podeszwa izoluje przed zimną nawierzchnią, to Wysokogatunkowe tworzywo. Buty pasują do ubrań w różnym stylu.

Na chłodniejsze dni kozaki marki Oleksy. Wysoka cholewka chroni przed wiatrem i zimnem, to Skóra naturalna – Zamsz. Buty wyposażono w obcas 6 cm. Oddychalność zapewnia wnętrze – Kaszmir. Komfort noszenia podnosi wkładka: Z wypustkami. Podeszwa to Wysokogatunkowe tworzywo. Buty pasują do ubrań w różnym stylu.

-10%

Na chłodniejsze dni kozaki marki Eva Longoria. Wysoka cholewka chroni przed wiatrem i zimnem, to Skóra naturalna – Zamsz. Obcas ma w tym modelu wysokość 3,5 cm. Wewnętrzna wyściółka to Skóra. We wnętrzu butów znajduje się wkładka: Skóra. Mocna podeszwa to Wysokogatunkowe tworzywo. Buty pasują do ubrań w różnym stylu.

Kozaki na obcasie z cholewką przed kolano wykonane z eko -zamszuKozaki na obcasie to unikatowe obuwie damskie. Buty posiadają dość wysoką cholewkę, dzięki czemu bez większych problemów zapewniają odpowiedni komfort termiczny, nawet w chłodne dni. Mają niewielki obcas oraz wykonane są z materiałów o bardzo wysokich parametrach jakościowych. Wśród nich można wymienić między innymi zamsz.Vices [...]

-23%

Na chłodniejsze dni kozaki marki Fly London. Wysoka cholewka chroni przed wiatrem i zimnem, to Skóra naturalna – Zamsz. Obcas ma w tym modelu wysokość 6,5 cm. Oddychalność zapewnia wnętrze – Materiał. Komfort noszenia podnosi wkładka: Materiał. Podeszwa izoluje przed zimną nawierzchnią, to Wysokogatunkowe tworzywo. Ponadczasowa klasyka gatunku.

-56%

Kobiecy fason od Gino Rossi. Wysoka cholewka chroni przed wiatrem i zimnem, to Skóra naturalna – Zamsz. Obcas ma w tym modelu wysokość 8 cm. Wewnętrzna wyściółka to Skóra. Komfort noszenia podnosi wkładka: Skóra. Mocna podeszwa to Wysokogatunkowe tworzywo. Ponadczasowa klasyka gatunku.

-50%

Kobiecy fason od Gino Rossi. Wysoka cholewka chroni przed wiatrem i zimnem, to Skóra naturalna – Licowa, Zamsz. Obcas ma w tym modelu wysokość 7 cm. We wnętrzu butów Skóra. We wnętrzu butów znajduje się wkładka: Skóra. Podeszwa izoluje przed zimną nawierzchnią, to Wysokogatunkowe tworzywo. Buty pasują do ubrań w różnym stylu.

Zgrabne muszkieterki od R.Polański. Ciepłą cholewkę tworzy Skóra naturalna – Licowa, Zamsz. Fason wzbogacono o obcas o wysokości 9,5 cm. We wnętrzu butów Materiał. We wnętrzu butów znajduje się wkładka: Skóra. Antypoślizgowa podeszwa z traperem to Wysokogatunkowe tworzywo. Wysoka cholewka ma 66 cm. Zgrabny fason na chłodniejsze dni.

-15%

Zgrabne kozaki marki Eva Minge. Wysoka cholewka chroni przed wiatrem i zimnem, to Skóra naturalna – Zamsz. Obcas ma w tym modelu wysokość 3,5 cm. Wewnętrzna wyściółka to Filc, Ocieplenie. Komfort noszenia podnosi wkładka: Filc, Ocieplenie. Mocna podeszwa to Wysokogatunkowe tworzywo. Kozaki zyskują indywidualny charakter dzięki ozdobie: Skóra naturalna, Srebrny metal, Cyrkonie. Idealne na chłodniejsze [...]

-36%

Na chłodniejsze dni kozaki marki Solo Femme. Wysoka cholewka chroni przed wiatrem i zimnem, to Skóra naturalna – Zamsz. Buty wyposażono w obcas 8 cm. Oddychalność zapewnia wnętrze – Skóra. Komfort noszenia podnosi wkładka: Skóra. Podeszwa izoluje przed zimną nawierzchnią, to Wysokogatunkowe tworzywo. Idealne na chłodniejsze dni.

-34%

Na chłodniejsze dni kozaki marki Wrangler. Wysoka cholewka chroni przed wiatrem i zimnem, to Skóra naturalna – Zamsz. Obcas ma w tym modelu wysokość 3,5 cm. Oddychalność zapewnia wnętrze – Materiał. Stopa opiera się o wkładkę, to Materiał. Podeszwa izoluje przed zimną nawierzchnią, to Wysokogatunkowe tworzywo. Idealne na chłodniejsze dni.

-40%

Na chłodniejsze dni kozaki marki Sergio Bardi. Wysoka cholewka chroni przed wiatrem i zimnem, to Skóra naturalna – Zamsz, Materiał – Materiał. Buty wyposażono w obcas 3,5 cm. Oddychalność zapewnia wnętrze – Materiał, Skóra ekologiczna. Komfort noszenia podnosi wkładka: Filc, Ocieplenie. Podeszwa izoluje przed zimną nawierzchnią, to Wysokogatunkowe tworzywo. Idealne na chłodniejsze dni.

-21%

Na chłodniejsze dni kozaki marki Solo Femme. Wysoka cholewka chroni przed wiatrem i zimnem, to Skóra naturalna – Zamsz. Buty wyposażono w obcas 3,5 cm. We wnętrzu butów Filc, Materiał, Ocieplenie. Stopa opiera się o wkładkę, to Filc, Ocieplenie. Podeszwa to Wysokogatunkowe tworzywo. Idealne na chłodniejsze dni.

-34%

Zgrabne kozaki marki Edeo. Wysoka cholewka chroni przed wiatrem i zimnem, to Skóra naturalna – Zamsz. Buty wyposażono w obcas 8 cm. Oddychalność zapewnia wnętrze – Skóra. Stopa opiera się o wkładkę, to Skóra. Mocna podeszwa to Wysokogatunkowe tworzywo. Ponadczasowa klasyka gatunku.

Znajdź podobne kozaki damskie zimowe za kolano