Jak wybrać spodnie dresowe dla dzieci?

Jeśli chodzi o spodnie chłopięce, do wyboru mamy całą gamę wzorów, kolorów oraz materiałów, z jakich są one wykonane. Każdy chłopiec lubi czuć się przede wszystkim wygodnie i komfortowo, dlatego w jego szafie powinny znaleźć się dresowe spodnie chłopięce. Będą one niezastąpione na co dzień, ale także podczas uprawiania aktywności fizycznej. Najpopularniejsze są oczywiście jeansowe spodnie chłopięce, które z powodzeniem można nosić na co dzień, np. do szkoły. Alternatywą dla nich są materiałowe spodnie chłopięce, np. chinosy marki Benetton, które zapewniają swobodę ruchów, a jednocześnie łączą w sobie wyjątkowy styl i elegancję. Latem dla swojego dziecka wybierz krótkie spodnie chłopięce, które są idealne podczas upałów.

spodnie chłopięce ze sklepu 4f

spodnie dresowe dla dzieci - zobacz wybrane produkty

-16%

– gramatura: 290 gsm – regulacja pasa – dwie kieszenie boczne i kieszeń tylna na zamek – ściągacze na dole 

KONCEPCJA PROJEKTOWA:Chłopięce spodnie dresowe wykonane z przyjemnej w dotyku dzianiny zapewnią komfort na co dzień. ZALETY:nieocieplane wnętrze,2 otwarte kieszenie boczne,nogawki zakończone szerokim ściągaczem,wygodny, elastyczny ściągacz w pasie z zewnętrzną regulacją na sznurek pozwala na lepsze dopasowanie,przyjemna w dotyku dzianina zapewnia komfort podczas użytkowania.

KONCEPCJA PROJEKTOWA: Chłopięce spodnie dresowe wykonane z przyjemnej w dotyku dzianiny zapewnią komfort i swobodę ruchów podczas każdej aktywności. ZALETY:proste, rozpinane na zamek nogawki,4 otwarte kieszenie: 2 boczne + 2 tylne,miękka w dotyku, gładka dzianina zapewnia codzienny komfort,elastyczny taśma w pasie z zewnętrzną regulacją na troki,nieocieplane wnętrze.

-38%

KONCEPCJA PROJEKTOWA:Spodnie dresowe chłopięce wykonane z miękkiej w dotyku dzianiny zapewnią komfort i swobodę ruchów podczas każdej aktywności. ZALETY:2 kieszenie boczne zapinane na zamek,kontrastowe lampasy wzdłuż nogawek,regulowany sznurkiem pas ze ściągaczem,nogawki zakończone elastycznym ściągaczem,wnętrze podszyte miękkim, czesanym materiałem,lekka i miękka w dotyku dzianina zapewnia komfort. 

-38%

KONCEPCJA PROJEKTOWA:Chłopięce spodnie dresowe wykonane z przyjemnej w dotyku dzianiny zapewnią komfort podczas codziennego użytkowania.  ZALETY:nogawki zakończone ściągaczem,2 kieszenie boczne zapinane na zamek,podszycie z drapanej dzianiny zapewnia komfort cieplny,przyjemna w dotyku dzianina zapewnia komfort podczas użytkowania,wygodny, elastyczny pas z zewnętrzną regulacją na sznurek dla lepszego dopasowania. 

KONCEPCJA PROJEKTOWA:Spodnie dresowe chłopięce wykonane z miękkiej w dotyku dzianiny zapewnią komfort i swobodę ruchów podczas codziennych aktywności. ZALETY:nieocieplane wnętrze,nogawki zakończone elastycznym ściągaczem,3 kieszenie: 2 otwarte boczne + 1 z zapięciem na zamek,lekka i miękka w dotyku dzianina zapewnia komfort,ściągacz w pasie z zewnętrzną regulacją na sznurek.

-25%

KONCEPCJA PROJEKTOWA:Chłopięce spodnie dresowe wykonane z miękkiej w dotyku dzianiny zapewnią komfort i swobodę ruchów podczas każdej aktywności. ZALETY:2 kieszenie boczne zapinane na zamek,kontrastowe lampasy wzdłuż nogawek,nogawki zakończone elastycznym ściągaczem,wnętrze podszyte miękkim, czesanym materiałem,lekka i miękka w dotyku dzianina zapewnia komfort,elastyczny ściągacz w pasie z zewnętrzną regulacją na troki.

-33%

KONCEPCJA PROJEKTOWA:Spodnie dresowe chłopięce wykonane z przyjemnej w dotyku dzianiny zapewnią komfort każdego dnia. ZALETY:nieocieplane wnętrze,2 otwarte kieszenie boczne,nogawki ze ściągaczem,przyjemna w dotyku dzianina zapewnia komfort podczas użytkowania,elastyczny ściągacz w pasie z zewnętrzną regulacją na sznurek dla lepszego dopasowania. 

-38%

KONCEPCJA PROJEKTOWA:Spodnie dresowe chłopięce wykonane z miękkiej w dotyku dzianiny zapewnią komfort i swobodę ruchów podczas każdej aktywności. ZALETY:lampasy z nadrukiem wzdłuż nogawek,2 kieszenie boczne zapinane na zamek,regulowany sznurkiem pas ze ściągaczem,nogawki zakończone elastycznym ściągaczem,wnętrze podszyte miękkim, czesanym materiałem,lekka i miękka w dotyku dzianina zapewnia komfort. 

KONCEPCJA PROJEKTOWA:Spodnie dresowe chłopięce wykonane z miękkiej w dotyku dzianiny zapewnią komfort i swobodę ruchów podczas codziennych aktywności. ZALETY:nogawki z szerokim, elastycznym ściągaczem,2 otwarte kieszenie boczne + 1 tylna zapinana na zamek,miękka w dotyku dzianina z wysoką zawartością bawełny zapewnia komfort,wygodny ściągacz w pasie z zewnętrzną regulacją na sznurek,nieocieplane wnętrze.

KONCEPCJA PROJEKTOWA:Spodnie dresowe chłopięce wykonane z miękkiej w dotyku dzianiny zapewnią komfort i swobodę ruchów podczas każdej aktywności. ZALETY:rozpinane na zamek nogawki z szerokim, elastycznym ściągaczem,2 otwarte kieszenie boczne,miękka w dotyku dzianina z wysoką zawartością bawełny zapewnia komfort,wygodny ściągacz w pasie z zewnętrzną regulacją na sznurek,nieocieplane wnętrze.

KONCEPCJA PROJEKTOWA:Chłopięce spodnie dresowe wykonane z przyjemnej w dotyku dzianiny zapewnią komfort na co dzień. ZALETY:nieocieplane wnętrze,wysoka zawartość bawełny,2 otwarte kieszenie boczne,nogawki zakończone szerokim ściągaczem,wygodny, elastyczny ściągacz w pasie z zewnętrzną regulacją na sznurek pozwala na lepsze dopasowanie,przyjemna w dotyku dzianina zapewnia komfort podczas użytkowania.

KONCEPCJA PROJEKTOWA:Spodnie dresowe chłopięce wykonane z miękkiej w dotyku dzianiny zapewnią komfort i swobodę ruchów podczas codziennych aktywności. ZALETY:nogawki zakończone elastycznym ściągaczem,3 kieszenie: 2 otwarte boczne + 1 z zapięciem na zamek,lekka i miękka w dotyku dzianina zapewnia komfort,ściągacz w pasie z zewnętrzną regulacją na sznurek.

-29%

KONCEPCJA PROJEKTOWA: Chłopięce spodnie dresowe wykonane z miękkiej w dotyku, elastycznej dzianiny. Zapewnią komfort podczas codziennych aktywności. ZALETY:nieocieplane,ściągacze przy nogawkach,2 otwarte kieszenie po bokach,odblaskowe, kontrastowe lampasy wzdłuż nogawek,elastyczny ściągacz w pasie z zewnętrzną regulacją na sznurek,miękka w dotyku, elastyczna dzianina zapewnia komfort podczas codziennego użytkowania.

KONCEPCJA PROJEKTOWA:Spodnie dresowe chłopięce wykonane z przyjemnej w dotyku dzianiny zapewnią komfort na co dzień. ZALETY:nieocieplane wnętrze,2 otwarte kieszenie boczne,nogawki zakończone ściągaczem,przyjemna w dotyku dzianina zapewnia komfort podczas użytkowania,wygodny, elastyczny pas z zewnętrzną regulacją na sznurek dla lepszego dopasowania. 

KONCEPCJA PROJEKTOWA:Spodnie dresowe chłopięce wykonane z miękkiej w dotyku dzianiny zapewnią komfort i swobodę ruchów podczas każdej aktywności. ZALETY:nogawki rozpinane na zamek zakończone elastycznym ściągaczem,2 otwarte kieszenie boczne,kontrastowe lampasy wzdłuż nogawek,miękka w dotyku dzianina z wysoką zawartością bawełny zapewnia komfort,wygodny ściągacz w pasie z zewnętrzną regulacją na sznurek,nieocieplane wnętrze.

KONCEPCJA PROJEKTOWA:Chłopięce spodnie dresowe wykonane z miękkiej w dotyku dzianiny zapewnią komfort i swobodę ruchów podczas każdej aktywności. ZALETY:nogawki rozpinane na zamek zakończone elastycznym ściągaczem,2 otwarte kieszenie boczne,miękka w dotyku dzianina z wysoką zawartością bawełny zapewnia komfort,wygodny ściągacz w pasie z zewnętrzną regulacją na sznurek,nieocieplane wnętrze.

KONCEPCJA PROJEKTOWA:Chłopięce spodnie dresowe wykonane z elastycznej dzianiny zapewnią komfort i swobodę ruchów podczas każdej aktywności. ZALETY:nogawki zakończone szerokim, elastycznym ściągaczem,2 otwarte kieszenie boczne + 1 tylna z zapięciem na zamek,miękka i elastyczna dzianina z wysoką zawartością bawełny zapewnia komfort na co dzień,regulowany sznurkiem pas ze ściągaczem umożliwia wygodne dopasowanie,nieocieplane od wewnątrz.

-16%

– materiał: 77% bawełna, 13% polyester, 10% wiskoza – gramatura: 320 gsm – regulacja pasa – dwie kieszenie boczne – ściągacze na dole 

-13%

– materiał: 70% bawełna, 30% poliester – gramatura: 300 gsm – regulacja pasa – dwie kieszenie boczne – ściągacze na dole 

-13%

– materiał: 77% bawełna, 13% polyester, 10% wiskoza – gramatura: 300 gsm – regulacja pasa – dwie kieszenie boczne – ściągacze na dole 

-16%

– materiał: 70% bawełna, 30% poliester – gramatura: 320 gsm – regulacja pasa – dwie kieszenie boczne – ściągacze na dole 

– materiał: 69% bawełna, 26% poliester, 5% elastan – regulacja pasa – dwie kieszenie boczne i dwie kieszenie na udach na zamek – ściągacze na dole 

Chłopięce spodnie dresowe Nike Brushed-Fleece Cuffed są wykonane z miękkiej bawełny i mają elastyczne wykończenia nogawek, dzięki czemu zapewniają wygodę i dopasowanie oraz zatrzymują ciepło.Prosty krój nie ogranicza ruchówMiękki i wytrzymały materiałMankiety nogawek wykończone ściągaczamiDwie otwarte boczne kieszenieElastyczny pas w talii zapewnia wygodę noszenia i ścisłe dopasowanieWszyty klin zapewnia swobodę ruchuKieszenie boczne i naszywana kieszeń [...]

Znajdź podobne spodnie dresowe dla dzieci