Świętuj Dzień Dziecka z Piekarnią Oskroba

2021-05-28 15:01
Oskroba
Autor: Materiały prasowe

Niegdyś mała piekarenka, dziś – duża firma z trzema zakładami produkcyjnymi! Mowa o Piekarni Oskroba, rodzinnej firmie z Celestynowa, której wypieki są znane i cenione zarówno w Warszawie, jak i w całej Polsce.

Przedsiębiorstwo angażuje się w wiele różnych akcji, m.in. udzielając wsparcia organizacjom pożytku publicznego, organizując dożynki, festyny i ciekawe konkursy. W tym roku, kolejny już raz, firma dołączyła do akcji „Dziecięce Marzenie”!

Tradycja i nowoczesność

Piekarnia Oskroba ceni tradycje, co w połączeniu z nowoczesnymi technologiami i wysokiej jakości surowcami sprawia, że jej produkty są tak pyszne! Firma posiada własne laboratoria, w których stale kontroluje jakość surowców używanych do wypieków. Obecnie Oskroba dysponuje aż trzema dużymi zakładami produkcyjnymi, dzięki czemu wypieki są dostępne w odwiedzanych przez nas sklepach  firmowych, marketach i dyskontach. Firma dzieli się z konsumentami nie tylko smacznymi wypiekami, lecz także wiedzą na temat pieczywa.

Szeroka oferta produktów

W asortymencie Piekarni Oskroba znajdziemy bogaty asortyment wypieków. Firma oferuje smaczne i zdrowe chleby przygotowane na zakwasie i z naturalnych składników, z różnymi dodatkami, takimi jak żurawina, czarnuszka czy suszone pomidory. To także nasze ulubione bułki – kajzerki, sznytki, grahamki i bagietki. Czy wyobrażamy sobie tłusty czwartek bez pączka? Albo urodziny bez tortu? W Piekarni Oskroba wykwalifikowani cukiernicy dbają zarówno o smak, jak i kuszący wygląd słodkości, którymi możemy rozkoszować się na co dzień.

Oskroba dla dzieci

Piekarnie Oskroba w tym roku przygotowały coś specjalnego dla dzieci! Firma często angażuje się w tego rodzaju inicjatywy, dlatego i teraz, z okazji Dnia Dziecka, pamięta o najmłodszych. Dzieci, które będą tego dnia robiły zakupy w firmowych sklepach Oskroba, dostaną wyjątkowy upominek – opakowanie kredek z pięknymi kolorowankami! Dzień Dziecka świętujmy z Oskrobą!

Weź udział w konkursie

W ramach akcji „Dziecięce Marzenie” najmłodsi mogą wygrać atrakcyjne nagrody! Aby wziąć udział w  konkursie, należy napisać list, w którym dzieci opowiedzą o swoim najskrytszym marzeniu. Zgłoszenia wraz ze zdjęciami uczestników przyjmowane są na stronie dziciecemarzenie.se.pl do 30 maja br.  Najciekawsze listy zostaną opublikowane w gazecie, a w prezencie laureaci otrzymają smartwatche i gry planszowe! Niespodzianki pomogli ufundować burmistrzowie pięciu dzielnic: Bemowa, Białołęki, Bielan, Ursynowa i Wilanowa oraz Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski.

Zachęcamy do udziału!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE