Świętujmy Dzień Dziecka z kultowymi grami planszowymi od Gandalf.com.pl

2021-05-28 15:27
Gandalf
Autor: Materiały prasowe

W ostatnim czasie bardzo wzrosło zainteresowanie grami planszowymi zarówno wśród dorosłych, jak i dzieci. W dobie komputerów gry planszowe to idealna forma rozrywki, która bawi i uczy, a do tego może być wspaniałą zabawą dla całej rodziny!

W tegorocznej akcji Super Expressu „Dziecięce Marzenie” nasze pociechy mogą wygrać kultową grę planszową, biorąc udział w konkursie! Do wygrania są nie tylko planszówki, lecz także smartwatche, które z pewnością wywołają uśmiech na twarzach naszych dzieci.

Za co kochamy planszówki

Gry planszowe to prawdziwy zastrzyk emocji i pozytywnej energii! Zabawa, rywalizacja, gra zespołowa, umiejętność przegrywania – tego wszystkiego uczą się nasze pociechy, jeśli tylko uda się nam zasiąść w rodzinnym gronie do gry. Po planszówki sięgają wszystkie pokolenia! Dlaczego? Zarówno młode, jak i starsze umysły potrzebują intelektualnej rozrywki. Gry planszowe i fabularne nadal cieszą się ogromną popularnością, co zawdzięczamy Wydawnictwu Rebel, które wypuszcza na rynek coraz ciekawsze propozycje gier dla dzieci i dorosłych. Gry możemy nabyć w sklepie internetowym Gandalf.com.pl, czyli u promotora rozrywki w obszarze literatury, filmu, muzyki, zabawek i gier.

Przyjemne z pożytecznym

W tym roku sklep internetowy Gandalf.com.pl zaangażował się w akcję „Dziecięce Marzenie” i jest jednym z fundatorów nagród w konkursie organizowanym w ramach tej inicjatywy. To właśnie na gandalf.com.pl znajdziemy gry marki Rebel takie jak Dixit, Spelndor, Dobble, Catan czy Wsiąść do Pociągu. Młodsi gracze mają za to mnóstwo frajdy, mogąc przystąpić do rywalizacji w grze Dobble m.in. z bohaterami Krainy Lodu  2, którą dzieci znają i uwielbiają! Inne gry dedykowane dzieciom to Pizza, Buła, Ser, Kot i wiele innych.

Żeby zagrać, trzeba wygrać

Co trzeba zrobić, aby wygrać nowoczesnego smartwatcha lub wymarzoną grę planszową? Zasady są  proste – napisz list, w którym opowiesz o swoim najskrytszym marzeniu i zgłoś udział w konkursie, korzystając ze strony dzieciecemarzenie.se.pl. Zrób to do 30 maja br. Warto dołączyć zdjęcie do listu.  Najbardziej poruszające listy zostaną wyłonione prze jurorów konkursu i wyróżnione. Nagrody pomogli ufundować burmistrzowie pięciu dzielnic: Bemowa, Białołęki, Bielan, Ursynowa i Wilanowa oraz prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski. Laureaci najlepszych listów otrzymają smartwatcha lub grę planszową, a ich  listy ukażą się na łamach gazety!

Weź udział w konkursie, a być może uda ci się przynajmniej w połowie spełnić swoje marzenie!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE