Kolejny nowy gracz w Stelmecie Enea BC Zielona Góra!

2020-07-02 21:21 Mateusz Jamroz
Zastal
Autor: Mateusz Jamroz

Do grona nowych graczy dołączył kolejny. Tym razem jest to Europejski zawodnik pochodzący z Łotwy! W Barwach Stelmetu w tym sezonie zagra Janis Berzins , który w poprzednim sezonie reprezentował klub BK Ventspils.

Janis Berzins pojawi się w Stelmecie Enea BC Zielona Góra w tym sezonie. 27 latek wcześniej grał między innymi w BK Ventspils.

Jestem podekscytowany tym, że dołączam do zielonogórskiej drużyny, do tak świetnego klubu. Słyszałem wiele dobrych opinii o klubie, kibicach, mieście i sztabie szkoleniowym. Widziałem kilka meczów Stelmetu w lidze VTB w poprzednim sezonie. Byłem pod wielkim wrażeniem. Atmosfera była fantastyczna, nie mogę doczekać się, by w przyszłym sezonie samemu poczuć energię tych kibiców.

Tak o swoim nowym klubie mówi Janis Berzins. Łotysz ma 27 lat oraz 201 cm wzrostu. Stelmet w tym roku stawia na młodych zawodników, którzy mają doświadczenie w lidze VTB. 

Łotysz w minionym sezonie w łotewsko-estońskiej lidze uzyskał bardzo dobre statystyki. Janis zdobywał średnio 12 punktów oraz 6 asyst podczas meczu. Trenerzy Stelemtu mówią o nim, że jest wszechstronnie uzdolniony. Jak będzie grał? Tego dowiemy się na przełomie sierpnia oraz września. 

Strażnik miejski wskoczył do śmietnika by odzyskać portfel starszej pani

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.